Spartak Moskwa
47' Samuel Gigot 52' Nail Umjarow 90' Aleksandr Lomowitski 90+5' Zelimkhan Bakajew
Legia Warszawa
50' Mateusz Wieteska 55' Mattias Johansson 68' Artur Jędrzejczyk 89' Josue 90+1' Lirim Kastrati
0:1

Koniec. Legia pokonała w Moskwie Spartak 1:0, zwycięską bramką zdobywając w doliczonym czasie meczu.

Żółtą kartkę otrzymał Zelimkhan Bakajew.

Kolejna kontra Legii, ale na spalonym Kastrati.

Spartak atakuje niemal całą drużyną, piłkarze Legii póki co bez problemów akcje rywali rozbijają.

Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Rafael Lopes.

Gol! Strzelił Lirim Kastrati. Asystował mu Ernest Muci. Zabójcza kontra Legii, lewą stroną ruszył Muci. Z boku pola karnego zagrał na piąty metr. Nikt piłki nie wybił, a dopadł do niej Kastrati i z bliska trafił pod poprzeczkę. 0:1!

Jeszcze 5 minut meczu przed nami.

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandr Lomowitski.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Josue.

Sprzed pola karnego mocno uderzył Hendrix. Piłka odbiła się jeszcze od nogi obrońcy i tuż obok bramki wyszła na korner.

Coraz mniej czasu do końca. W ostatnich minutach to piłkarze Legii byli aktywniejsi. Rywale stracili siły.

Legia Warszawa. Schodzi: Luquinhas. Wchodzi: Ernest Muci.

Spartak Moskwa. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Zelimkhan Bakajew.

Kontra Spartaka, Wieteska walczył o piłkę z Ponce. Rywal padł, ale sędzia nakazał grać dalej.

Emreli przedostał się z piłką w pole karne, dośrodkowanie zablokował jednak obrońca.

Kastrati dośrodkował z prawej strony pola karnego, Emreli uderzył głową, ale trafił w zewnętrzną część słupka!

Do końca niewiele ponad kwadrans, a piłkarze wciąż mają sporo sił. Zapowiada się bardzo ciekawa końcówka.

Slisz zagrał do Luquinhasa za plecy obrońców. Strzał z pola karnego poszybował jednak ponad bramką Spartaka!

Kolejna okazja przed Spartakiem. Mocny strzał Larssona, piłka minęła jednak cel.

Spartak Moskwa. Schodzi: Ayrton. Wchodzi: Aleksandr Lomowitski.

Spartak szuka gola. Strzał Ayrtona poszybował niedaleko celu.

VAR jeszcze sprawdzał czy Jędrzejczyk nie powinien wylecieć z boiska. Na szczęście nie.

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk.

Gigot pozostawiony bez opieki pięć metrów przed bramką. Strzał głową wylądował na poprzeczce! Sporo szczęścia mieli gracze Legii Warszawa!

Sprzed pola karnego uderzył Hendrrix, trafił w Wieteskę. Będzie rzut rożny dla Spartaka.

Ucierpiał także Ayrton. Boruc już się pozbierał z boiska.

Boruc wyszedł z bramki, źle trafił w piłkę. Po chwili golkiper padł na murawę.

Po zmianie stron gracze Legii jeszcze nie zagrozili rywalom.

Żółtą kartkę otrzymał Mattias Johansson.

Legia ma coraz większe problemy. Gospodarze w ataku, Legioniści nie potrafią wyjść z własnej połowy.

Żółtą kartkę otrzymał Nail Umjarow. Sędzia nie stosuje taryfy ulgowej.

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Wieteska.

Gramy na połowie Legii, Spartak uzyskał przewagę. Wybrańcy Michniewicza szukają szans na wyjście z kontrą.

Żółtą kartkę otrzymał Samuel Gigot.

Ponce uderzał z pola karnego, ale trafił w obrońcę.

Gramy po przerwie!

Przerwa. Jak na razie w meczu w Moskwie bez goli.

Sędzia doliczył 2 minuty.

Mladenović dośrodkował z rzutu wolnego z lewej strony, ale żaden z graczy Legii nie doszedł do piłki.

Spartak w ataku, gospodarze jeszcze przed przerwą chcą napocząć Legię.

W pole karne z piłką wszedł Moses, strzał zewnętrzną częścią stopy poszybował ponad bramką.

Prostopadłe podanie do Emreliego, ale w ostatnim momencie piłkę zatrzymał obrońca. Legia mogła mieć świetną okazję. Mogła...

Spartak wysoko atakuje graczy Legii. Warszawski zespół ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

Mocny strzał sprzed pola karnego Promesa. Metr ponad bramką.

I znowu obraz gry uległ zmianie. Spartak uzyskał przewagę, Legia na własnej połowie czeka na rywala.

Popisał się Boruc, bramkarz Legii odbił mocne uderzenie z pola karnego Larssona!

Z dystansu uderzył Promes, piłka frunęła w okolice okienka, ale Boruc był dobrze ustawiony i futbolówkę złapał.

Legia w ostatnich minutach ma więcej z gry. Spartak nie jest w stanie zbliżyć się pod bramkę Artura Boruca.

Ostro grają zawodnicy Legii, rywale już odczuwają zdecydowane wejścia graczy mistrzów Polski.

Spartak Moskwa. Schodzi: Roman Zobnin. Wchodzi: Jorrit Caufriez.

Przerwa w grze. Problemy ma Roman Zobnin.

Legia ponownie jest aktywniejsza, teraz to Spartak musi uważać w tyłach.

Korner dla Legii, ale Mladenović źle dogrywał. Piłka została wybita przed pole karne.

Uwidoczniła się przewaga Spartaka. Legia ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

Nail Umjarow przedostał się z piłką w pole karne, zagrał wzdłuż bramki, ale nie miał kto zamknąć akcji.

Mamy celne uderzenie, z woleja strzelał Luquinhas, ale piłka poszybowała w ręce bramkarza.

Otwarte spotkanie, raz akcja pod jedną bramką, po chwili dzieje się pod drugą.

Mahir Emreli chciał urwać się Dżikiji, ale zamiast w piłkę przyorał rywalowi w boleśniejsze miejsce powyżej skarpet i kolan.

Pazury zaczyna pokazywać Spartak, Legia zaczyna mieć problemy. Wojskowi muszą oddalić grę od własnej bramki.

Zagranie do Luquinhasa, ten jednak nie potrafił odpowiednio spożytkować podania.

Legia od początku ofensywnie. Spartak na razie przyczajony.

Przed szansą Legia, Luquinhas uderzył niecelnie. Gola i tak by nie było, zawodnik gości na spalonym.