Rio 2016: Słoweńskie media po meczu z Polską: "Przeszkoda pokonana w wielkim stylu, znakomity Gorazd Skof"

Wiktor Gumiński
źr. delo.si

Delo: Zespołowość pozwoliła pokonać Polskę

Wygrana nad Polakami daje Słoweńcom pewność zajęcia co najmniej 2. miejsca w grupie B. Początkowe minuty rywalizacji w ogóle nie układały się po myśli Słoweńców, którzy szybko przegrywali 1:4. Przebieg spotkania uległ gwałtownej zmianie, gdy na boisku pojawił się Miha Zarabec, który poprowadził drużynę we właściwym kierunku do końca pierwszej połowy. Po przerwie w szeregi polskiego zespołu wkradła się frustracja, spowodowana znakomitą dyspozycją golkipera Gorazda Skofa.