PlusLiga: Transfer Bydgoszcz - Effector Kielce na żywo!

3:0 (25:21, 25:18, 25:19) Marcin Wika kończy ten mecz!
Dziękujemy za spędzenie tego wieczoru z portalem SportoweFakty.pl, zapraszamy do naszych kolejnych relacji oraz do aktywności na naszych kanałach społecznościowych. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
Skomentuj 0
Statuetka dla MVP trafiła do rąk Marcina Walińskiego.
Skomentuj 0
Bydgoszczanie cieszyli się dwukrotnie z tego zwycięstwa. Po pierwszym okrzyku radości Dariusz Daszkiewicz poprosił o challenge, ale sędziowie nie zmienili już decyzji i Transfer pewnie wygrał 3:0.
Skomentuj 0
2:0 (25:21, 25:18, 24:18) Goście dotykają siatki i mamy piłkę meczową!
Skomentuj 0
2:0 (25:21, 25:18, 23:18) Sławomir Jungiewicz obija bydgoski blok.
Skomentuj 0
  • 2:0 (25:21, 25:18, 23:17) Po raz kolejny Jan Nowakowski, tym razem w efektownym ataku ze środka.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 22:16) Jan Nowakowski zatrzymuje blokiem kielczan.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 20:16) Bydgoszczanie robili w tej akcji, co mogli, przebijając nawet piłkę kolanami, ale Marcin Waliński nie zdołał obronić ataku rywali.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 20:15) Kolejny as Janeczka! Czas dla zespołu gości.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 19:15) Bartosz Janeczek ucelował kielczan z zagrywki.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 18:15) Czas dla przyjezdnych.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 17:14) Bartosz Janeczek przed chwilą pojawił się na boisku i już zdobył punkt.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 16:13) W tej akcji było trochę niedokładności, ale dla najważniejszy jest końcowy efekt, czyli punkt dla bydgoszczan.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 15:12) Carson Clark nie do zatrzymania w tej akcji.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 14:11) Bydgoszczanie złapali wiatr w żagle i odskakują rywalom!
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 12:11) Marcin Wika tym razem pomylił się z zagrywki.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 11:10) Paweł Woicki rozegrał praktycznie przez całą szerokość boiska, a akcję zakończył Marcin Waliński.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 9:8) Kielczanie nie trafiają po ataku w boisko.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 7:8) Carson Clark atakuje w aut. Bydgoszczanie poprosili jeszcze o sprawdzenie, ale sędziowie tym razem nie pomylili się.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 7:7) Bydgoszczanie zagrali w tej akcji trochę chaotycznie, ale skutecznie - punkt zdobył Marcin Wika.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 6:5) Na prowadzeniu ponownie Transfer, po skutecznym ataku Marcina Wiki.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 4:5) Ponownie Sławomir Jungiewicz! To jego trzeci udany atak w krótkim czasie.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 3:2) Sławomir Jungiewicz prezentuje się dziś bardzo dobrze w ataku i tym razem też się nie pomylił.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 3:1) Dziwna to była akcja, ale punkt zdobył ostatecznie Carson Clark.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18, 2:0) Marcin Waliński skuteczny w ataku.
    Skomentuj 0
    Rozpoczyna się trzeci set. Ostatni?
    Skomentuj 0
    Podobnie jak mecz w Warszawie, tak i to spotkanie w hali "Łuczniczka" obserwuje trener polskich siatkarek Piotr Makowski. Zobaczcie, co powiedział o postawie zespołu, którego jeszcze w zeszłym sezonie był trenerem.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    A przed nami 10-minutowa przerwa.
    Skomentuj 0
    Bydgoszczanie zdobyli właśnie piąty punkt w tym sezonie.
    Skomentuj 0
    2:0 (25:21, 25:18) Blok Transferu! Efektowne zakończenie tego seta.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 24:18) Piłka setowa dla bydgoszczan!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 23:18) Marcin Waliński skutecznie atakuje i gospodarze coraz bliżej wygranej!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 22:18) Tym razem to kielczanie są w ofensywie. Kolejny punkt zdobył Sławomir Jungiewicz i o czas musiał prosić bydgoski szkoleniowiec.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 22:16) Sławomir Jungiewicz przerywa złą serię jego zespołu.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 22:15) Kolejny blok Transferu!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 20:15) Efektowny blok gospodarzy! To chyba decydująca punkt w tym secie.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 19:15) Błąd przyjęcia kielczan i punkt dla gospodarzy. Trener przyjezdnych prosi o kolejną przerwę.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 18:15) Carson Clark skutecznie na skrzydle.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 17:14) Bydgoszczanie zdobywają kolejny punkt po przerwie i Dariusz Daszkiewicz prosi o przerwę. Jakich rozstrzygnięć możemy spodziewać się w tym secie?
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 16:14) Bydgoszczanie znowu odskakują od rywali. Punkt zdobywa Marcin Wika i gospodarze mają dwa punkty przewagi na przerwie.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 14:14) As w wykonaniu Sławomir Jungiewicz! Set rozpoczyna się praktycznie od początku.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 14:13) Carson Clark atakuje w aut.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 14:11) ... ale bydgoszczanie szybko uciekają kielczanom. Tym razem skutecznie w ataku Marcin Waliński.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 12:11) Kolejny błąd bydgoszczan i przewaga gospodarzy szybko stopniała.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 12:10) Błąd dotknięcia siatki po stronie Transferu.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 11:9) Sławomir Jungiewicz ominął bydgoski blok i zdobył punkt.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 11:8) As serwisowy w wykonaniu Jana Nowakowskiego!
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 9:8) Skuteczny atak Marcina Walińskiego.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 8:7) Bydgoszczanie minimalnie lepsi na przerwie technicznej. Kielczanie poprosili jeszcze o wideo weryfikację, ale bez rezultatu.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 7:7) Sławomir Jungiewicz bez problemu umieszcza piłkę w boisku po stronie rywali.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 6:6) Bydgoszczanie nie zdołali wybronić ataku rywali.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    W zespole gości jeszcze jedna zmiana - na pozycji libero gra w tym secie Bartosz Kaczmarek.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 5:4) Kielczanie poradzili sobie bydgoskim blokiem.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 3:3) Carson Clark popisał się w tym meczu kilkoma ładnymi zagrywkami, ale tym razem trafił w siatkę.
    Skomentuj 0
    Od początku tego seta na boisku oglądamy Adriana Buchowskiego.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21, 2:0) Dobre otwarcie w wykonaniu bydgoszczan.
    Skomentuj 0
    Rozpoczyna się drugi set.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Przez niemal całą pierwszą partię oglądaliśmy wyrównaną walkę, ale bydgoszczanie zachowali więcej zimnej w końcówce i rozstrzygnęli premierową odsłonę na swoją korzyść.
    Skomentuj 0
    1:0 (25:21) Błąd gości w ataku!
    Skomentuj 0
    0:0 (24:21) Paweł Woicki zaskoczył rywali i mamy piłkę setową!
    Skomentuj 0
    0:0 (23:20) Kielczanom ta akcja zdecydowanie nie wyszła. Na boisku pojawia się Maikel Salas Moreno.
    Skomentuj 0
    0:0 (22:19) Dawid Dryja dobrze zachował się w tej akcji i zdobył punkt.
    Skomentuj 0
    0:0 (22:18) Najdłuższa akcja tego meczu. Goście tylko sobie znanym sposobem wybronili dwa ataki Clarka, ale przy trzeciej próbie byli już bez szans.
    Skomentuj 0
    0:0 (21:18) Transfer ponownie w natarciu i o przerwę poprosił Dariusz Daszkiewicz.
    Skomentuj 0
    0:0 (20:18) Kielczanie źle rozegrali ten atak i punkt został przyznany gospodarzom. Cały set przebiega pod znakiem wyrównanej walki i pewnie taka będzie też końcówka tej partii.
    Skomentuj 0
    0:0 (19:18) Kielczanie już byli na prowadzeniu, ale bydgoski szkoleniowiec poprosił o wideo weryfikację i sędzia zmienił decyzję.
    Skomentuj 0
    Na boisku pojawiali się Nikodem Wolański i Bruno Romanutti.
    Skomentuj 0
    0:0 (18:17) Carson Clark skutecznie z ataku. A Paweł Woicki zobaczył żółtą kartkę.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:16) Marcin Wika celował z zagrywki w dziewiąty metr, ale piłka wylądowała poza boiskiem.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:15) Tomasz Bonisławski nie zdołał obronić ataku rywali.
    Skomentuj 0
    Na trybunach "Łuczniczki" zasiadło ok. 2500 fanów siatkówki, w tym kilkunastoosobowa grupa kibiców z Kielc.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:14) Bardzo efektowna akcja bydgoszczan, zakończona przez Walińskiego.
    Skomentuj 0
    0:0 (15:13) Marcin Waliński atakował z drugiej linii. Skutecznie.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:13) Kolejny punkt kielczan i tym razem o przerwę prosi Vital Heynen.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:12) Dawid Dryja w polu zagrywki... i as serwisowy!
    Skomentuj 0
    0:0 (12:10) Bydgoszczanie próbowali zablokować Adriana Staszewskiego, ale piłka opuściła po tej obronie boisko.
    Skomentuj 0
    0:0 (12:9) Po przerwie skutecznie atakował Dawid Dryja.
    Skomentuj 0
    0:0 (12:8) Carson Clark obija blok rywali. Bydgoszczanie po przerwie technicznej na razie zdecydowanie lepszym zespołem. Czas dla gości.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (10:8) Druga próba ataku w wykonaniu gospodarzy udana i punkt zdobywa Marcin Waliński.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (8:7) Może brzmi to trochę monotematycznie, ale zapunktował ponownie... Jan Nowakowski. Młody środkowy popisuje się jak na razie znakomitą skutecznością w ataku.
    Skomentuj 0
    0:0 (7:6) Po raz kolejny skuteczny na środku Jan Nowakowski.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:5) Kielczanie nie pozwalają jednak Transferowi na powiększanie przewagi.
    Skomentuj 0
    0:0 (5:3) Carson Clark atakował na skrzydle, ale sędzia odgwizdał aut. Vital Heynen poprosił o challenge i... zmiana wyniku!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (4:3) Tym razem skutecznie na skrzydle atakował Marcin Waliński.
    Skomentuj 0
    0:0 (3:2) Carson Clark bez problemu zdobywa punkt z ataku.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    0:0 (2:1) Jan Nowakowski skutecznie atakuje ze środka.
    Skomentuj 0
    W składzie Transferu brakuje dziś Yassera Portuondo, który odniósł w tym tygodniu niegroźną kontuzję, która jednak uniemożliwiła mu występ w tym spotkaniu.
    Skomentuj 0
    Wyjściowe składy obu zespołów: Transfer: Woicki, Clark, Wika, Jurkiewicz, Waliński, Nowakowski, Bonisławski (libero). Effector: Lipiński, Staszewski, Poglajen, Polański, Dryja, Jungiewicz, Sufa (libero).
    Skomentuj 0
    87% czytelników SportoweFakty.pl uważa, że zwycięstwo odniosą dziś gospodarze. A tymczasem zakończyła się już rozgrzewka i zaczyna się prezentacja.
    Skomentuj 0
    Na ławce trenera Transferu Bydgoszcz zadebiutuje Vital Heynen. Belg na razie z uśmiechem obserwuje swój nowy zespół, a kibice są ciekawi zmian w taktyce bydgoszczan, jakie wprowadził nowy szkoleniowiec.
    Skomentuj 0
    Witamy z bydgoskiej hali "Łuczniczka". O godz. 17 rozpocznie się spotkanie PlusLigi, w którym miejscowy Transfer zmierzy się z Effectorem Kielce.