• 17:25
  • 25:21
  • 18:25
  • 15:9
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo z tokijskiego turnieju. Już w niedzielę Polaków czeka arcyważny i arcytrudny mecz z reprezentacją Francją uznawaną za faworyta rozgrywanej w Japonii imprezy. Bądźcie z nami i z Biało-Czerwonymi!
W ostatniej akcji meczu na lewym skrzydle spokojnie atakuje Mateusz Mika, dając Biało-Czerwonym zwycięski punkt! W tie-breaku Polacy pokazali kawał dobrej siatkówki, napędzanej znakomitą zagrywką!
Trafia jeszcze John Perrin. Wraca na boisko Mika.
Psuje zagrywkę Rudy Verhoeff.
Grzegorz Łomacz psuje zagrywkę. Buszek zastępuje Mikę.
Znakomicie atakuje Michał Kubiak na lewej flance.
Kubiak w dobrym stylu wygrywa przepychankę na siatce, umiejętnie ocierając ręce rywali.
Polski atakują przegrywa rywalizację w blokiem drugi raz z rzędu. O przerwę prosi Stephane Antiga.
Kanadyjski blok powstrzymuje Kurka.
Mika kąsa również zagrywką.
Mateusz Mika atakuje sprytnie i delikatnie nad blokiem.
Minimalnie niecelnie zagrywa tym razem Kurek.
Kurek też punktuje zagrywką! Rywale na deskach.
John Perrin psuje zagrywkę.
Niemoc Kanadyjczyków atakiem z szóstej strefy przełamuje Nicholas Hoag.
Bartosz Kurek wali z całej siły, a rywalom tych sił już wyraźnie brakuje.
Glenn Hoag wykorzystuje już ostatni swój czas w tym meczu.
Kurek trafia po mocnym skosie! Tymczasem w polu zagrywki ciągle Mateusz Bieniek!
Zaskakuje również polski blok!
Kolejna znakomita zagrywka młodego środkowego! Mateusz Bieniek obija Dana Lewisa, a Glenn Hoag prosi o czas.
Mateusz Bieniek zaskakuje mocną zagrywką. Kanadyjczycy nie wyprowadzają akcji!
Tie-breaka mocnym zbiciem otwiera Bartosz Kurek.
Kanadyjczycy zatrzymują Bieńka blokiem na środku siatki i doprowadzają do tie-breaka. Polacy mają za sobą bardzo nierównego seta. Rywale zaś wyglądają na pewnych siebie.
Zagrywką zaskakuje John Perrin. Piłka setowa dla Kanady.
Michał Kubiak przegrywa z blokiem.
W końcową linię boiska trafia Jansen Vandoorn.
Konarski psuje zagrywkę i opuszcza boisko na zakończenie podwójnej zmiany powrotnej.
Z prawej strony dobrze atakuje Dawid Konarski.
Gavin Schmitt zatrzymany znakomitym blokiem! To było coś!
Źle po skosie atakuje Michał Kubiak. Pora na przerwę dla Stephane'a Antigi.
Po przerwie poprawia się Gavin Schmitt.
Na czystej siatce w kontrze fatalnie pudłuje Gavin Schmitt. Glenn Hoag natychmiast prosi o czas.
Gavin Schmitt marnuje serwis.
Bartosz Kurek psuje zagrywkę. Wcześniej podwójną zmianę rozpoczął Antiga, wprowadzając Konarskiego za Łomacza.
Poprawia się w kolejnej akcji Mika.
Gavin Schmitt w pojedynkę blokuje Mikę.
W dość kuriozalny sposób piłka po obronie Kanadyjczyków wpada w sam narożnik polskiego boiska.
Mateusz Mika potężnie atakuje z lewego skrzydła. A niesamowici Kanadyjczycy prawie wyprowadzili akcję...
Mateusz Bieniek daje się zablokować. Stephane Antiga prosi o czas.
John Perrin dobrze atakuje niemal z miejsca.
Szczęśliwie atakuje Kurek. Kanadyjczycy do końca mieli nadzieję na przebicie piłki na drugą stronę siatki.
Zabrakło w polskim zespole asekuracji.
W kolejnej akcji Bartosz Kurek atakuje już bezbłędnie.
Z bardzo trudną piłą nie poradził sobie na prawym skrzydle Kurek.
Skutecznie z pajpa atakuje John Perrin.
Spektakularnie zablokowany Nicholas Hoag!
Gavin Schmitt psuje zagrywkę.
Myli się na kontrze Mateusz Mika.
Kontruje na środku Karol Kłos. Dużo dobrego robi z kolei zagrywką Kurek.
Na lewym skrzydle dobrym atakiem popisuje się Mateusz Mika.
Hoag dobrze atakuje z lewego skrzydła.
Zagrywka za zagrywkę. Rywale oddają sobie na razie punkty.
Kapitan reprezentacji Polski psuje zagrywkę.
Michał Kubiak na prawej stronie atakuje w aut.
Odrzucony od siatki na lewym skrzydle Kubiak sprytnie plasuje za blok.
Seta atakiem na lewym skrzydle kończy Mateusz Mika. Polacy byli w trzeciej partii w poważnych tarapatach, ale wyszli z nich obronną ręką.
Mateusz Mika z lekkością zdobywa punkt na lewej stronie.
Michał Kubiak znakomicie atakuje z szóstej strefy.
John Perrin zbija mocno i skutecznie.
Bieniek kończy kolejną akcję pozytywnie nakręconych Polaków.
Skołowani Kanadyjczycy popełniają kolejny błąd w ataku!
Myli się w ataku Perrin.
Biało-Czerwoni stawiają kolejny blok, cieszą się jak dzieci i wracają do gry!
Gavin Schmitt wreszcie zatrzymany blokiem!
Polacy skracają dystans, Kanadyjczycy wykorzystują czas.
Myli się w trudnej akcji w ataku Michał Kubiak. Stephane Antiga prosi o czas.
NA wysokim pułapie atakuje Justin Duff.
Wideoweryfikacja i trochę zamieszania, ale punkt trafia na konto Polaków.
Z prawej strony po prostej celnie uderza Gavin Schmitt.
Z lewej strony dobrze po skosie atakuje Kubiak.
Z lewej strony Michał Kubiak atakuje w aut.
Gavin Schmitt punktuje mocną zagrywką.
Iskrzy pod siatką, a nad siatką punktuje John Perrin.
Rewanżuje się bardzo mocnym atakiem z prawego skrzydła Bartosz Kurek.
Kurek zatrzymany blokiem. Odbierają sobie Kanadyjczycy to, co zabrał im zagrywką.
Polski atakujący psuje serwis.
Kolejną znakomitą zagrywką popisuje się Bartosz Kurek! O czas prosi Glenn Hoag.
Bartosz Kurek trafia zagrywką Perrina.
Nicholas Hoag nie myli się na kontrze.
Środkiem przedziera się Jansen Vandoorn.
Jak z armaty huknął teraz Gavin Schmitt!
Utknęli Polacy w jednym ustawieniu, przy zagrywce Duffa.
Wpada, po krótkim tańcu na taśmie, w polskie boisko piłka zaserwowana przez Duffa.
Z lewej flanki dobrze atakuje John Perrin.
Nicholas Hoag psuje zagrywkę.
Gavin Schmitt obija polski blok.
Poprawia się Kubiak już w kolejnej akcji.
Kapitan Biało-Czerwony nadziewa się na blok.
Michał Kubiak sprytnie kiwa w ataku z szóstej strefy.
Polacy znów latają! Na kontrze znakomicie atakuje Bartosz Kurek.
Nicholas Hoag fatalnie pudłuje z lewego skrzydła.
Jansen Vandoorn doprowadza do remisu.
Dynamicznie atakuje Mateusz Mika.
W drugiej odsłonie problemy Polaków zaczynały się już na etapie przyjęcia zagrywki. Zagrywki Kanadyjczyków robiły im całą dobrą "robotę", później było już tylko zbieranie plonów. Jak zareagują po zmianie stron Biało-Czerwoni?
John Perrin kończy partię mocnym zbiciem po skosie. Kanadyjczycy w imponującym stylu wracają do gry i wyrównują stan meczu na 1:1 w setach.
Dawid Konarski obija delikatnie blok reprezentacji Kanady.
Nie radzi sobie w trudnej sytuacji Rafał Buszek. Challenge potwierdza brak bloku.
Dobre wejście notuje też skuteczny w ataku Dawid Konarski.
Fabian Drzyzga zaraz po wejściu popisuje się asem.
Mateusz Mika atakuje po skosie, obijając blok rywala. Antiga przeprowadza standardową podwójną zmianę na koniec seta w polskiej ekipie.
Dominacja Kanadyjczyków trwa. Niemoc Polaków też... Czas dla Stephane'a Antigi.
Sprytnie na lewej stronie kiwa Mateusz Mika.
Mateusz Bieniek dotyka siatki.
Gavin Schmitt popisuje się mocnym atakiem z prawego skrzydła, a w polskiej ekipie Buszek zastępuje Kubiaka.
Mylą się w ofensywie rywale i o czas prosi Glenn Hoag.
Silnym atakiem popisuje się Mateusz Mika. Coś drgnęło.
Bartosz Kurek przełamuje ofensywną niemoc swojego zespołu.
Dwukrotnie nieskutecznie przebić próbuje się Michał Kubiak.
Koeljny dobry atak notuje Jansen Vandoorn. Polska w poważnych tarapatach, a koniec seta coraz bliżej.
Jansen Vandoorn popisuje się szybkim atakiem środkiem.
John Perrin w drugiej partii jest nie do zatrzymania!
Mateusz Mika również nie radzi sobie z serwisem.
Hoag psuje zagrywkę.
Potężnie z prawej strony uderza Gavin Schmitt.
Nieczyste odbicie po stronie Kanadyjczyków.
Nicholas Hoag bez problemu dobrze atakuje z przechodzącej piłki.
Mateusz Bieniek psuje zagrywkę.
Justin Duff atakuje po siatce w aut.
Po stronie mistrzów świata punktuje na razie tylko Kurek.
Bartosz Kurek mocno i skutecznie atakuje z lewego skrzydła.
Na pierwszej przerwie technicznej Biało-Czerwoni wyglądają jak Rocky Balboa w pierwszych rundach walk finałowych... Antiga musi ich szybko ocucić.
John Perrin znakomicie pokazuje się w tym secie. Punktuje także zagrywką.
Bartosz Kurek daje Polakom pierwszy punkt.
TJ Sanders punktuje zagrywką. Jest źle...
John Perrin ponownie katem Polaków na lewym skrzydle.
John Perrin kończy kontrę i zmusza do wzięcia czasu przez Antigę już po trzech pierwszych akcjach drugiej partii! Szkoda, że niewykorzystane przerwy nie przechodzą na kolejną odsłonę...
Drugiego seta, już niemal tradycyjnie, Kubiak rozpoczyna od ataku w aut.
Podopieczni Stephane'a Antigi wykonują dziś tytaniczną pracę w defensywie, nie pozwalając rywalom na zdobywanie łatwych punktów.
Mateusz Mika kończy pierwszą partię punktową zagrywką! Biało-Czerwoni szybko weszli na odpowiedni poziom i na razie umiejętnie punktują rywala. Oby tak dalej!
John Perrin atakuje po skosie w aut.
Karol Kłos wbija rywalom gwoździa. Błyskawiczny atak środkowego PGE Skry daje kolejeny cenny punkt Polakom.
Myli się Nicholas Hoag w ataku. Piłka ląduje minimalnie poza boiskiem.
Nicholas Hoag skraca dystans.
W krótkim czasie Glenn Hoag wykorzystuje drugi czas na żądanie. Polakom brakuje czterech punktów do wygrania seta.
Mateusz Bieniek zaskakuje Hoaga zagrywką! Brawo on!
Kurek, co prawda w poprawce, ale atakuje nie do obrony.
Była walka, jest najwyższe prowadzenie po szybkim ataku środkiem Mateusza Bieńka. Glenn Hoag prosi o czas, sytuacja zaczyna wymykać mu się spod kontroli.
Pechowa wraca piłką na polską stronę po ataku pajpem Miki na zakończenie dłuższej wymiany.
Michał Kubiak przebija się przez rosły blok rywali.
John Perrin nie myli się na lewym skrzydle.
Widowiskowy blok Biało-Czerwonych sprowadza oba zespoły na drugą przerwę techniczną. Status quo z poprzedniej zachowany - Polacy mają na koncie trzy punkty więcej od rywala.
Pierwsza wideoweryfikacja mienia decyzję arbitra i daje punkt Polsce. Kłos atakował po rękach rywali.
Gavin Schmitt skutecznie atakuje na czystej siatce.
Do festiwalu zepsutych zagrywek dołącza Nicholas Hoag...
W ten sam sposób odpowiada Bartosz Kurek.
"Wciska" tę piłkę rywalom koło bloku Mateusz Mika.
Potężnym atakiem popisuje się Nicholas Hoag.
Mateusz Mika uderza po mocnym skosie, ale tym razem niecelnie.
Kurek umiejętnie obija blok rywali.
Świetna gra w obronie i na siatce dała mistrzom świata kontrę, którą w ataku z szóstej strefy na punkt zamienia bezbłędny na razie Mateusz Mika.
Polacy mają już na koncie udaną akcję środkiem. Jej bohaterem Karol Kłos.
Polacy potrzebowali 2-3 akcji, żeby się rozruszać, ale teraz funkcjonują już jako zespół bardzo dobrze. Na potwierdzenie, na pierwszej przerwie technicznej mają 3 punkty przewagi.
Sam asekuruje się Kubiak, a w znakomicie atakuje Mateusz Mika. Bardzo dobra akcja Biało-Czerwonych!
Bartosz Kurek mocnym zbiciem przedziera się przez kanadyjski blok.
Dobrze w mecz wszedł Mateusz Mika, który zdobywa już drugi punkt po dobrym ataku.
Korzystają kolejny już dziś raz Polacy z okazji drugiej szansy. Michał Kubiak tym razem w roli głównej.
Mateusz Mika kończy dłuższą wymianę skutecznym zbiciem z lewej strony.
Nerwowy początek Biało-czerwonych. Kolejny atak psuje tym razem Bartosz Kurek.
Mecz nieudanym atakiem rozpoczyna Michał Kubiak. W kolejnej akcji Polacy od razu wyrównują.
Oba zespoły rozpoczną dzisiejszy mecz w następujących składach: Polska: Łomacz, Kłos, Kubiak, Kurek, Bieniek, Mika, Zatorski (libero). Kanada: Sanders, Perrin, Hoag, Duff, Schmitt, Vigrass, Lewis (libero).
Rozpoczyna się prezentacja obu zespołów. Za chwilę zaczynamy!
Pierwsze doniesienia z Japonii są optymistyczne. Wszystko wskazuje na to, że w pierwszym składzie dzisiejszego meczu wyjdzie dzisiaj Mateusz Mika.
Kanada, choć z roku na rok jest przeciwnikiem coraz groźniejszym i potrafi stawiać czoła najlepszym na świecie, z Biało-Czerwonymi w oficjalnym meczu jeszcze nie wygrała!
W drugim spotkaniu dnia Francuzi pokonali w czterech setach Chińczyków.
Pierwsze spotkanie tokijskiego turnieju było pokazem siły Irańczyków prowadzonych przez Raula Lozano.
Dzisiejszym rywalem Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Kanady.
Dzień dobry! Zapraszamy na relację live z pierwszego meczu reprezentacji Polski w interkontynentalnym turnieju kwalifikacyjnym do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.