Chorwackie media pełne podziwu dla Igi Świątek

Iga Świątek z małymi problemami awansowała do II rundy Wimbledonu. Polka pierwszego seta wygrała 6:0, jednak w drugim przegrywała już 1:3, ale ostatecznie zwyciężyła 6:3 i odprawiła Janę Fett. Sprawdziliśmy, co o tym meczu piszą chorwackie media.

Jakub Fordon

Sprawdzono najkrótszy set na Wimbledonie

W pierwszym secie Iga Świątek "przejechała się" po rywalce, która nie ugrała nawet żadnego gema. Chorwacka strona 24sata.hr wobec tego postanowiła sprawdzić, ile trwał najkrótszy set na Wimbledonie w obawie, że Jana Fett pobiła rekord.

"Po pierwszym secie pomiędzy Igą Świątek i Janą Fett sprawdziliśmy, jak długo trwał najkrótszy set w rywalizacji kobiet w Wimbledonie (23 minuty)" - czytamy na 24sata.hr.