• Janusz Kołodziej 1
  • Tai Woffinden 2
  • Martin Vaculik 3
  • Maciej Janowski 0
Wrocławianie przez moment prowadzili podwójnie, ale natychmiast "rozpracował" ich Martin Vaculik. Woffinden nie dawał jednak za wygraną i mocno atakował Słowaka. Za ich plecami Kołodziej wyprzedził Janowskiego.

Bieg przerwany z powodu nierównego startu.

• Kacper Gomólski Rezerwa zwykła za Artiom Łaguta 0
Prowadzenie Grega Hancocka ani na moment nie było zagrożone. Za jego plecami o punkt z Taiem Woffindenem rywalizował Kacper Gomólski. Junior Jaskółek walczył znakomicie, ale nie poradził sobie z mistrzem świata, którego wspierał także Tomasz Jędrzejak.
  • Artiom Łaguta 3
Artiom Łaguta stoczył walkę z Taiem Woffindenem przez pierwsze okrążenie. Górą Rosjanin.
  • Greg Hancock 1
Greg Hancock został na starcie i jechał ostatni, ale prędko napędzał się i poradził sobie z Patrykiem Malitowskim. Amerykanin cały czas mocno naciskał na Janowskiego. Artiom Łaguta natomiast prowadził od samego startu. Przerwa.

• Krzysztof Buczkowski 1
Równo ze startu, ale w pierwszym łuku Martin Vaculik jadąc szeroko wyjechał na prowadzenie. Krzysztof Buczkowski spadł natomiast na czwarte miejsce, ale gonił za rywalami i podczas drugiego okrążenia wyprzedził Troy'a Batchelora.
  • Tai Woffinden 1
Tai Woffinden po szerokiej w pierwszym łuku wyprzedził Kacpra Gomólskiego, ale junior tarnowskich Jaskółek odbił pozycję w kolejnym wirażu.
Bieg 7
Unia Tarnów 30
4 : 2
12 Betard Sparta Wrocław
Bezapelacyjne zwycięstwo Martina Vaculika. Krzysztof Buczkowski na dystansie uporał się z Patrykiem Dolnym. Przerwa.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!
  • Ernest Koza 2
Tarnowianie lepiej ze startu i lepiej w pierwszym łuku. Ernest Koza pomknął po szerokiej i objechał rywali.
Bieg 5
Unia Tarnów 21
4 : 2
9 Betard Sparta Wrocław
  • Artiom Łaguta 1
Ze startu lepiej gospodarze, ale na wyjeździe z pierwszego łuku Tai Woffinden wyprzedził Artioma Łagutę. Greg Hancock ustanowił nowy rekord tarnowskiego toru - 67,49. Wcześniej należał on do Bartosza Zmarzlika i wynosił 67,56.
  • Janusz Kołodziej 2
Kacper Gomólski założył w pierwszym łuku Macieja Janowskiego. Janusz Kołodziej został z tyłu w pierwszym wirażu, ale w banalny sposób poradził sobie z parą wrocławską i już podczas drugiego okrążenia jechał drugi. Przerwa.

Zawodnikom nie podoba się to, że kolejne rzeczy próbuje się wprowadzić za ich plecami
Bieg 3
Unia Tarnów 12
5 : 1
6 Betard Sparta Wrocław
  • Artiom Łaguta 2
  • Tomasz Jędrzejak 1
Greg Hancock i Artiom Łaguta najlepiej wystartowali, ale Rosjanin był wolny w pierwszym łuku i wyprzedził go Tomasz Jędrzejak. Z ogromną przewagą prowadził Greg Hancock. Łaguta był bliski Jędrzejaka, atakował go i dopiął swego na przedostatniej prostej.
Bieg 2
3 : 3
  • Patryk Dolny 2
  • Ernest Koza 0
  • Patryk Malitowski 1
Najlepiej ze startu Kacper Gomólski, który od razu odjechał rywalom. Za jego plecami jedną ścieżką podążali wrocławianie. Pod koniec wyścigu Malitowskiego zaatakował Koza.
Bieg 1
4 : 2
Tai Woffinden wygrał start i objął prowadzenie. Szybszy Vaculik wyprzedził Buczowskiego i pogonił za Woffindenem. Słowak doścignął zawodnika Betard Sparty i wyprzedził go wjeżdżając w drugi łuk podczas trzeciego okrążenia.

19:01 - Zawodnicy przygotowani do wyjazdu na tor.

18:58 - Prezentacja dobiegła końca. Zawodnicy udają się do parku maszyn. Niebawem pierwszy bieg.

18:54 - Trwa prezentacja.

18:51 - Zawodnicy na lawecie wyjechali już do prezentacji. Niebawem jej początek.

18:42 - Wylosowano I zestaw startowy.

18:35 - Gospodarze na próbę toru desygnowali Grega Hancocka i Kacpra Gomólskiego.

18:31 - Na trybunach zasiadło dotychczas około 7 tysięcy fanów. Słonecznie, mecz ze względu na aurę jest niezagrożony. Rozpoczyna się próba toru. Wrocławian reprezentują Tai Woffinden i Maciej Janowski.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
-> Typy Bartłomieja Czekańskiego
-> Typy Krzysztofa Cegielskiego
-> Typy Jacka Gajewskiego
-> Typy Mariana Maślanki
-> Typy SportoweFakty.pl

Polecamy także:
-> Janowski wraca do Tarnowa (zapowiedź)
-> Jak wrocławianie radzą sobie w Tarnowie?
-> Janowski chce przekazać wiedzę o torze
-> Baron: Nikt się nie spodziewał takiej Unii
Nadchodzące biegi
Bieg 11
  • Krzysztof Buczkowski 2
  • Maciej Janowski Rezerwa taktyczna za Jurica Pavlic d
Defekt na starcie Macieja Janowskiego. Zawodnik Betard Sparty nawet nie ruszył sprzed taśmy. Pewne zwycięstwo gospodarzy.
Bieg 13
  • Greg Hancock 2
  • Troy Batchelor d
Od startu do mety podwójnie prowadzili gospodarze. Defekt Batchelora na ostatnim miejscu. Przerwa.

Walka o żużel w Warszawie trwa! Na Ursynowie może powstać tor (foto)