Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Rafał Smoliński
Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:6, 4:6 - Gem, set i mecz Jelena Janković. Agnieszka Radwańska nie zagra w pierwszym w karierze półfinale turnieju Internazionali BNL d'Italia, ale i tak dochodząc do 1/4 finału wyrównała swoje najlepsze osiągnięcie w Rzymie.
Skomentuj 0
Dziękujemy za uwagę podczas naszej relacji z meczu Agnieszki Radwańskiej z Jeleną Janković. Krakowiance nie udało się zwyciężyć, ale jej występ w Rzymie można ocenić pozytywnie. Tymczasem żegnamy się, życząc udanego piątkowego wieczoru.
Skomentuj 0
Natomiast Jelena Janković, dla której to pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie nad rywalką z Top 5 rankingu WTA, zapisała na swoim koncie dwa asy serwisowe, 30 uderzenia wygrywające, 24 pomyłki własne i łącznie zdobyła o sześć punktów więcej od Radwańskiej.
Skomentuj 0
Agnieszka Radwańska zakończyła dzisiejsze spotkanie bez podwójnego błędu serwisowego, posyłając jednego asa, notując jedno przełamanie, trzykrotnie oddając serwis i przy 20 zagraniach kończących popełniając 17 pomyłek własnych.
Skomentuj 0
Jelena Janković, mistrzyni turnieju w Rzymie z lat 2007-08, o finał tegorocznej edycji zagra z Sarą Errani.
Skomentuj 1
Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:6, 4:5* - 40-30 i piłka meczowa dla Serbki.
Skomentuj 1
  • Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:6, 4:5* - Kończący return z bekhendu i Janković zdobywa trzeciego gema z rzędu, a po przerwie będzie serwować, by awansować do półfinału rzymskiego turnieju.
    Skomentuj 1
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *4:6, 4:4 - Będzie break point dla Janković.
    Skomentuj 0
    Jelena Janković - Agnieszka Radwańska *4:6, 4:4 - 30-30 przy podaniu Polki. Bardzo ważny moment seta i meczu.
    Skomentuj 0
    Jelena Janković - Agnieszka Radwańska *4:6, 4:4 - Po dwóch gemach, w których doszło do przełamania, Janković utrzymała własne podanie, choć Radwańska zmusiła ją do wielkiego wysiłku. Niemniej jest 4:4 w drugim secie i Serbkę od awansu do półfinału dzielą dwa wygrane gemy.
    Skomentuj 0
    Jelena Janković - Agnieszka Radwańska 4:6, 4:3* - Polka poradziła sobie ze świetnym serwisem rywalki, ale w wymianie popełniła błąd, zagrywając bekhend z dobiegu.
    Skomentuj 0
    Jelena Janković - Agnieszka Radwańska 4:6, 4:3* - Błąd forhendowy Serbki daje break pointa Radwańskiej.
    Skomentuj 2
    Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:6, 4:3* - Walczy Radwańska przy podaniu Janković, długi gem na przewagi.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:6, 4:3*- Niestety, błąd Radwańskiej i Janković natychmiast niweluje stratę przełamania.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *4:6, 4:2*- Nie daje za wygraną Serbka. Do gry weszły nowe piłki i to ona robi z nich lepszy użytek. Dwie piłki na przełamanie.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *4:6, 4:2 - Następny niewymuszony błąd Janković i pierwszy raz w tym meczu Radwańska wygrywa gema przy serwisie przeciwniczki.
    Skomentuj 0
    Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:6, 3:2*- Pojawiły się błędy u Janković i to od razu powoduje kłopoty Serbki. Dwa break pointy.
    Skomentuj 3
    Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:6, 3:2* - Piąty gem drugiego seta za nami i piąty pewnie wygrany przez serwującą tenisistkę.
    Skomentuj 1
    Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *6:4, 2:2 - Udany gem serwisowy Janković. As serwisowy, wygrywające podanie i kończący bekhend. Serbka wciąż nie schodzi poniżej dobrego poziomu.
    Skomentuj 1
    • bezet Zgłoś komentarz
      Średni dziś Agnieszce wychodzą te ataki. Piła też nie zbyt długa, do tego JJ trafia na razie. Ale czekam cierpliwie na jakiś przełom w tym secie.
      Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:6, 2:1* - Radwańska znów bardzo pewnie przy własnym podaniu. Coraz częściej łupem Polki padają także długie wymiany, ale należy oddać Janković, że dziś prezentuje się bardzo solidnie.
      Skomentuj 2
      Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *4:6, 1:1 - Bardzo łatwy gem serwisowy Janković. Pierwszy w meczu Serbki bez straty punktu.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:6, 1:0* - Gem otwarcia drugiej partii wygrany do 30 przez Radwańską.
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *4:6, 0:0 - Magicznym wolejem rozpoczyna drugiego seta Polka!
      Skomentuj 0
      Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *4:6, 0:0 - Gem i pierwszy set Jelena Janković. Serbka kończy partię otwarcia wygrywającym podaniem.
      Skomentuj 2
      • Maszka Zgłoś komentarz
        zastanawiam się kiedy JJ przestanie tak trafiać i zaczną się jej szaleńcze ataki werbalne xd
        • Lady Aga Zgłoś komentarz
          Aga powoli weszła w ten mecz, miała break-pointy, szkoda , bo nie bedzie sily na 3 set ;///
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:5* - Forhendowa pomyłka Polki i drugi setbol dla Janković.
          Skomentuj 0
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:5* - Długa i intensywna wymiana z głębi kortu, a punkt pada łupem Polki, która tym sposobem broni setbola.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:5* - As serwisowy Janković i piłka setowa dla Serbki.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 4:5* - Zdecydowanie najlepszy w meczu gem Radwańskiej, wygrany bardzo pewnie i  "na sucho". Ale teraz to Janković będzie serwować, by wygrać pierwszego seta.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *3:5 - Drugi z rzedu gem na przewagi przy podaniu Janković, ale znów Serbka wychodzi obronna ręką z opresji.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 3:4* - Serbka w znakomitym stylu broni dwóch piłek na przełamanie - dwoma forhendami w samą linię.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 3:4* - Dwa błędy Janković, dodatkowo wspaniały forhend Radwańskiej i dwa break pointy dla krakowianki.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 3:4* - Do 15 wygrany gem serwisowy przez Polkę, ale nasza tenisistka wciąż ma stratę przełamania, którą musi odrobić, by myśleć o wygraniu pierwszej partii.
          Skomentuj 1
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *2:4 - To był bardzo długi i bardzo ważny gem. Radwańska wścieka się, bo na zakończenie zepsuła prosty forhend i Janković znów obejmuje dwugemowe prowadzenie.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 2:3* - Radwańska miała piłkę na przełamanie, lecz Janković obroniła się, wygrywając długą wymianę.
          Skomentuj 2
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 2:3* - W przerwie pomiędzy gemami na korcie pojawił się Tomasz Wiktorowski, który radził swojej podopiecznej, by nie oddawała inicjatywy na początku kolejnych gemów. Polka zastosowała się do jego sugestii i mamy równowagę.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 2:3* - Pierwszy w tym meczu gem na przewagi, na szczęście wygrany przez Radwańską, która skutecznie oddaliła piłkę na przełamanie dla Serbki.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *1:3 - Szczęście uśmiechnęło się do Radwańskiej, piłka po taśmie opadła na stronę rywalki i krakowianka tym sposobem obroniła break pointa.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *1:3 - 30-40 i piłka na drugie przełamanie dla Serbki.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *1:3 - Gem serwisowy wygrany do 15 przez Janković, która o wiele lepiej odnajduje się w tych warunkach, w jakich przyszło rywalizować tenisistkom.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković 1:2* - Radwańska zapisuje na swoim koncie pierwszego gema.
          Skomentuj 1
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *0:2 - Znakomita próba zagrania minięcia przez Janković, ale piłka minimalnie wyleciała poza kort. Równowaga.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *0:2 - Ciągle w tarapatach jest Polka. Break point na drugie przełamanie.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *0:2 - Na pewno warunki, które panują na korcie Granstand, lepiej odpowiadają Janković. Mączka jest błotnista i wolna, co powoduje, że w wygranie każdego punktu trzeba włożyć mnóstwo pracy.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Jelena Janković *0:1 - Zły początek Polki, Janković notuje breaka już w gemie otwarcia.
          Skomentuj 0
          Niezadowolona Janković, ale decyzja pani arbiter jest jasna - tenisistki muszą zacząć pojedynek.
          Skomentuj 0
          Niestety, tenisistki nie mogą rozpocząć gry, bo karty w Rzymie rozdaje deszcz.
          Skomentuj 0
          Półfinałową przeciwniczką dla lepszej z pary Agnieszka Radwańska - Jelena Janković będzie Sara Errani, która pokonała w trzech setach Na Li.
          Skomentuj 0
          Trudne warunki w stolicy Włoch. Jest zimno, kropi deszcz, przez co początek meczu zostanie wstrzymany.
          Skomentuj 0
          Będzie to siódmy bezpośredni pojedynek pomiędzy Agnieszką Radwańską a Jeleną Janković. Serbka wygrała tylko pierwsze starcie, w Roland Garros 2008 i była to zarazem ich jedyna potyczka na ceglanej mączce.
          Skomentuj 0
          Tenisistki są już na korcie Grandstand, trwa rozgrzewka.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska nigdy nie grała w półfinale turnieju WTA w Rzymie. Jej dzisiejszą rywalką na drodze do najlepszej czwórki międzynarodowych mistrzostw Włoch będzie Jelena Janković.
          Skomentuj 0
          Od godz. 17:15 zapraszamy na relację na żywo z meczu ćwierćfinałowego turnieju WTA Premier 5 rozgrywanego w Rzymie pomiędzy Agnieszką Radwańską a Jeleną Janković.