KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

Najgorsza jedenastka fazy grupowej mundialu

Dla niektórych mistrzostwa świata w Brazylii są bardzo udane, ale inni muszą już przełknąć gorycz porażki. Na mundial pojechało wielu piłkarzy, którzy zdecydowanie nie trafili z formą.

 Redakcja
Redakcja
Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!

Wybraliśmy już najlepszych zawodników fazy grupowej mistrzostw świata w piłce nożnej, teraz czas na tych najgorszych. Takie zestawienia zawsze wzbudzają dużo komentarzy, bo jak wiadomo, każdy ma swoje własne zdanie. W redakcyjnym gronie długo debatowaliśmy nad ostatecznym kształtem naszej antyjedenastki i ciągle nie wszyscy są zadowoleni z jej końcowego zestawienia. Kogoś wybrać jednak musieliśmy.


Mieliśmy spory dylemat zwłaszcza jeżeli chodzi o obsadę bramki czy też w kontekście wyboru napastników. Na mundialu bardzo zawiedli Hiszpanie, ale nie można też zapomnieć o Włochach, Anglikach czy Portugalczykach.

Wybierać można było naprawdę z dużej liczby zawodników. Układając antyjedenastkę srogo przyjrzeliśmy się tym, na których wszyscy kibice danej ekipy liczyli. Zwłaszcza gwiazdy europejskich drużyn w Brazylii zbyt dobrze się nie spisały. Warto bowiem zaznaczyć, że do domu wrócili już tacy zawodnicy, jak choćby Andrea Pirlo, Wayne Rooney, Andres Iniesta, Xavi czy Cristiano Ronaldo. Niektórzy z nich z formą na czas na pewno nie trafili.

Na mistrzostwach świata w Kraju Kawy rozegrano już 48 z dotychczasowych 64 zaplanowanych meczów. Przed nami jeszcze wiele emocji, oby tych najwyższej miary. Ci piłkarze, którzy znaleźli się w naszej antyjedenastce, teraz nie będą już mieli możliwości do zmazania plamy. Ale już za cztery lata kolejny mundial, a dla niektórych wcześniej jeszcze mistrzostwa Europy...

Oto nasza antyjedenastka fazy grupowej mistrzostw świata w Brazylii. Kto do niej trafił? Swoje typy wpisujcie w komentarzach.


Najgorszym zawodnikiem fazy grupowej MŚ w Brazylii był:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (18)