Wypadł lepiej od Paulo Sousy. Włoscy eksperci ocenili Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek w poniedziałkowym meczu Serie A z Empoli strzelił pierwszego gola w lidze od listopada. Reprezentant Polski zebrał bardzo dobre noty za swój występ.

Piotr Bobakowski
calciomercato.com

calciomercato.com: "Dobry Piątek i Kastanos z ławki, ale to nie wystarczy"

Dziennikarze portalu odnotowali fakt, że Krzysztof Piątek po wejściu na boisko po przerwie w meczu Serie A Empoli FC - US Salernitana 1919 (2:1, więcej TUTAJ) rozruszał nieco ofensywę gości.

Polski napastnik za swój występ (rozegrał 45 minut) otrzymał notę 6,5 (w skali 1-10). "Mało i źle wykorzystywany przez zespół, ale był gotowy na pierwszą szansę, jak mu się nadarzyła i zdobył gola" - napisano w argumentacji.