Niemieckie media: Magiczny gol i szok w ostatniej minucie! Obrona niegotowa na Euro 2016

Niemieccy dziennikarze po sobotnim klasyku w Berlinie, w którym gospodarze ulegli Anglii 2:3, zachwycają się efektownym golem Jamiego Vardy'ego i niepokoją się postawą kadry Joachima Loewa w obronie.

Konrad Kostorz
"Bild"

"Najpierw magiczny gol, potem szok w ostatniej minucie" - komentuje przegrany przez Niemców 2:3 pojedynek "Bild" i zachwyca się kapitalnym trafieniem piętą Jamiego Vardy'ego.

"Pewne jest, że Loew musi poprawić formę zespołu w obronie. Kontuzja Boatenga to poważne osłabienie, a po zejściu z boiska Hummelsa było coraz gorzej i gorzej. Can oraz Ruediger popełnili wiele błędów" - analizują z niepokojem dziennikarze zza naszej zachodniej granicy.

Niemcy - Anglia 2:2: gol Jamiego Vardy'ego Źródło: TVP S.A.

Na pocieszenie wskazują, że z dobrej strony pokazał się odzyskujący formę Mario Gomez, który strzelił jednego uznanego i jednego niesłusznie nieuznanego gola. "Wykorzystał swoją szansę" - komplementują napastnika, który jeszcze przy stanie 0:0 miał pecha, że sędzia anulował jego trafienie.