Liga Narodów. Polska - Bośnia Hercegowina. Robert Lewandowski blisko noty marzeń, pomocnicy dali do myślenia

Robert Lewandowski pozytywnie zareagował na słaby występ przeciwko Włochom (0:0) i był bohaterem spotkania z Bośnią i Hercegowiną (3:0). "Lewy" otarł się o notę marzeń, a jak wypadli inni Polacy? Oceniamy Biało-Czerwonych za mecz Ligi Narodów.

Maciej Kmita

Czekał ponad rok

Wojciech Szczęsny: 7,0. Wynik, statystyki i przebieg meczu od 15. minuty wskazuje na to, że się wynudził, ale nic bardziej mylnego. W pierwszej połowie popisał się udanymi interwencjami po nieprzyjemnych strzałach z dystansu Miralema Pjanicia i Edina Viscy. Dobrze pracował też na przedpolu. Co warte zauważenia, zachował czyste konto w meczu drużyny narodowej po raz pierwszy od ponad roku - 13 października 2019 roku i meczu el. Euro 2020 z Macedonią.

Skala ocen: 1-10 (wyjściowa: 6)

Czy postawa Polski w meczu z Bośnią i Hercegowiną napawa Cię optymizmem?