Niemiecka prasa po tysięcznym zwycięstwie Bayernu: "tego nie zrobiłby nawet Lewandowski", "Bayern nie do zatrzymania"

Tysięczna wygrana Bayernu Monachium w Bundeslidze nie mogła przejść bez echa. Bawarczycy jubileuszową liczbę osiągnęli efektownie - pokonali 1.FC Koeln 4:0.

Mateusz Karoń

Niemieckie gazety podkreślają siłę Bayernu oraz dobry mecz w wykonaniu Arjena Robbena. Holender zdobył pierwszego gola podczas pierwszego spotkania po trwającej kilka tygodni przerwie spowodowanej kontuzją.

Liga Mistrzów Aston Villa vs. Bayern Monachium. Oglądaj na żywo 2.10 o godz. 20:55 w TVP 1 w Pilocie WP (link sponsorowany)