Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Tomasz Kędziora - 5
Dość dyskretny występ prawego obrońcy Kolejorza. W tyłach nie popełnił większych błędów, niewiele jednak dawał drużynie z przodu. To nie było spotkanie, w którym często wymieniano nazwisko Kędziory.

Marcin Kamiński - 5
Obrona Lecha nie radziła sobie przede wszystkim z Prijoviciem i gdyby Szwajcar był skuteczniejszy, to skutki byłyby dla mistrza Polski katastrofalne. Kamiński miał też jednak świetną interwencję w 53. minucie, gdy przeciął dośrodkowanie Nikolicia właśnie do Prijovicia. Ta sytuacja pachniała golem dla Legii.

Paulus Arajuuri - 2
To był momentami katastrofalny występ Fina. W 21. minucie za krótko podał do Buricia, prokurując sytuację sam na sam dla Legii, której nie wykorzystał Prijović. Później Arajuuri mógł nawet wylecieć z boiska, gdyby sędzia Daniel Stefański odgwizdał jego faul na Szwajcarze.

Tamas Kadar - 6
Na początku meczu Węgier grał dość nerwowo, zdarzały mu się wybicia piłki na oślep, ale później zyskał spokój i szło mu już lepiej. Poważniejszych pomyłek nie odnotował, choć niczym specjalnym też nie błysnął.

Czy Legia Warszawa zasłużyła na zwycięstwo z Lechem Poznań?