Redakcja

Skala ocen 1-10 (wyjściowa 6):

Rezerwowi:

Michał Kucharczyk - 6
Wszedł na boisko w 51. minucie, a już kilka minut później został ukarany żółtą kartką. Nie zaliczył wybitnego występu. W końcówce po jego centrze do pozycji strzeleckiej doszedł Hamalainen, ale z 10 metrów uderzył wprost w Buricia. Chwilę później zepsuł jednak kontrę Legii.

Guilherme - 6
Na boisku przebywał od 59. minuty. Podobnie jak Kucharczyk został ukarany żółtą kartką za brzydkie wejście w zawodnika Lecha. Na jakość gry Legii Warszawa zbytnio nie wpłynął.

Kasper Hamalainen - 6
W 71. minucie zmienił kontuzjowanego Pazdana. W końcówce meczu miał jedną dobrą okazję strzelecką, ale nie zdołał zdobyć gola. Poza tym niczym się nie wyróżnił.