Nominacje na osłodę. Siódemka 4. kolejki PGNiG Superligi

Marcin Górczyński

Prawoskrzydłowy: Michał Drej (Energa MKS Kalisz)

Jeden zegarek? Mało! Gladiator z Kalisza zaczyna się rozkręcać i jak tak dalej pójdzie, to zapracuje na nominację do zawodnika miesiąca i powalczy o kolejną nagrodę. Po przeciętnym starcie wspiął się już na 4. miejsce w klasyfikacji strzelców, a to dzięki sześciu golom przeciwko Stali Mielec (29:28). Wszystkie w ciągu ledwie 12 minut. Drej zapewnił trzybramkowe prowadzenie do przerwy i wydawało się, że jest po sprawie. MKS stanął po przerwie i musiał się napocić, by obronić trzy punkty, już z mniejszym udziałem skrzydłowego.

Czy Damian Procho był najlepszym graczem kolejki?