Naj... decydujących meczów PlusLigi!

Dominika Pawlik

Najbardziej zacięty mecz: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (II spotkanie) 3:2 (25:22, 25:17, 19:25, 24:26, 22:20)
Wydawało się, że jastrzębianie łatwo wygrają drugi mecz u siebie. Kędzierzynianie odwrócili jednak losy spotkania i doprowadzili do tie-breaka, w którym szybko wypracowali sobie przewagę. Nie wykorzystali jednak _ piłek meczowych i po dramatycznej końcówce bliżej brązu byli gospodarze.

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!

Polub Siatkówkę na Facebooku
Komentarze (3)
  • stary kibic Zgłoś komentarz
    Tak jak z pewnością największym pozytywnym zaskoczeniem było perfekcyjne przygotowanie Skry do fazy finałowej p-o, tak dla mnie największym rozczarowaniem był brak dorównania im poziomem
    Czytaj całość
    rywali w p-o. Tak JW, jak i Resovia zbyt wyraźnie odstawały poziomem od tego co zaprezentowały "pszczoły". Super rywalizacja o brąz, jeszcze lepsza "akademików" o piąte miejsce, a emocji na najwyższym poziomie po prostu nie było. Może poprzednie 2 sezony trochę mnie "rozbestwiły" w oczekiwaniach, nie mniej szkoda, że została przerwana tie-breakowa walka o każdą piłkę, kiedy przechyla się waga mistrzostwa..
    • art87 Zgłoś komentarz
      Ten piąty set Ptoków z Zaksą był dramatyczny. Ale wszystko przebila wojna AZeteSiaków: Olsztyn kontra Warszawa. Zakończenie wojny zwycięskim powrotem z 11:14 w tiebreaku, czwartym z
      rzędu, to był najlepszy thriller. Szacun za ducha walki
      • nowa Zgłoś komentarz
        Zgodzę się co do najlepszego meczu I spotkanie finałowe to było genialne spotkanie uczta dla kibica jak już wspomniano w najlepszej oprawie.