Naj... I rundy play-off PlusLigi 2014/15

Natalia Witczyk

Najlepiej wykorzystana szansa: Transfer Bydgoszcz w trzecim secie pierwszego meczu z Lotosem Treflem Gdańsk
Chociaż Transfer Bydgoszcz przegrał ćwierćfinałowe pojedynki z Lotosem Treflem Gdańsk, w pamięci kibiców na długo zapadnie końcówka trzeciego seta meczu rozgrywanego w Łuczniczce. Podopieczni Vitala Heynena ciągle musieli gonić rywali, którzy byli "oczko" lepsi. Ostatecznie, po kilku nerwowych akcjach, Justin Duff dwukrotnie zablokował Mateusza Mikę, a bydgoszczanie zwyciężyli 35:33. - W trzecim secie przechyliliśmy szalę zwycięstwa na swoją korzyść, wygrywając bardzo długą końcówkę. Niestety nie podziałało to na nas tak, jakbyśmy się tego spodziewali. W czwartej partii nie byliśmy już w stanie zagrozić rywalom, którzy grali bezbłędnie. My nie zdołaliśmy dotrzymać im kroku i stąd taka różnica - przyznał po spotkaniu kapitan, Wojciech Jurkiewicz.