Naj... I rundy fazy play-off Orlen Ligi

Tomasz Rosiński

Najdłuższy set (punktowo): Developres SkyRes Rzeszów - Pałac Bydgoszcz IV set (31:29)

Najkrótszy set (punktowo): KSZO Ostrowiec SA - PGNiG Nafta Piła III set (25:9)

Najdłuższy mecz (czasowo): PGNiG Nafta Piła - KSZO Ostrowiec SA (129 min.)

Najkrótszy mecz (czasowo): Chemik Police - SK bank Legionovia Legionowo (67 min.)
Najskuteczniejsza w ataku (minimum 6 prób): Natalia Misiuna z Pałac Bydgoszcz (86-procentowa skuteczność; 12/14 - 2. mecz z KSZO)

Najmniej skuteczna w ataku (minimum 6 prób): Małgorzata Lis z BKS-u (0-procentowa skuteczność; 0/8 - 3. mecz z Impelem), Dorota Ściurka z Budowlanych (0-procentowa skuteczność; 0/6 - 2. mecz z Atomem), Magdalena Wawrzyniak z PGNiG Nafta Piła (0-procentowa skuteczność; 0/7 - 2. mecz z Developresem)

Frekwencja w Orlen Lidze: Ponad 18 tysięcy kibiców w I rundzie play-offów Wyrównana rywalizacja. Punkty, bloki, asy - I runda play-off Orlen Ligi