MŚ 2018. Włoskie media: "Cudu nie było", "Polacy zamknęli sprawę"

Tomasz Skrzypczyński

"La Gazzetta dello Sport": Bezużyteczne zwycięstwo

"Do awansu potrzebowaliśmy wysokiego zwycięstwa bez straty seta. Nasza drużyna przegrała już jednak pierwszą partię i odpadła z rywalizacji. Wygrana 3:2 okazała się bezużyteczna" - pisze największy włoski dziennik.

Czy reprezentacja Polski zdobędzie medal na MŚ?

Polub Siatkówkę na Facebooku
Media
Komentarze (23)
  • Johnydegun21 Zgłoś komentarz
    Aroganccy i zaklamani Wlosi oczywiscie nawet nie wspominaja ze wygrali juz pozniej z drugim skladem, przegrywajac z nimi seta.
    • oldtimer Zgłoś komentarz
      Wszystko se poukładali tylko nie dopatrzyli jednego ... Kolejności meczy w grupie....
      • skra4ever Zgłoś komentarz
        Powiedzmy sobie szczerze, Włosi gdyby nie zagraniczny zaciąg nie mieli by materiału nawet na grę w tej 6. Poza ich naturalnymi graczami Giannellim i Lanzą reszta to zwykła przeciętność.
        • Stronghold Zgłoś komentarz
          Tak kończą frajerzy. Ustawili cały turniej pod siebie, a z trzeciej rundy odpadli po czterech setach, w których zdobyli łącznie 67 pktów (średnio niecałe 17 na set!!!). Upadli na spód
          Czytaj całość
          siatkarskiego piekła i nikt ich nie żałuje. Za wieczne kombinowanie i zrobienie pośmiewiska z tego pięknego sportu. Za robienie z klubów Wieży Babel. Za wieczne prowokowanie i płaczliwość na boisku. Za chłopaka krwi ruskiej, dla którego kontrakt reklamowy był ważniejszy itd. Można wymieniać bez końca.
            • wisus54 Zgłoś komentarz
              Napiszmy może prawdę- ile jest drużyn narodowych które w jednym turnieju wyrzucają za burtę gospodarzy? Bułgaria i Włosi za przyczyną naszej reprezentacji pożegnały się z turniejem.
              • pajac Zgłoś komentarz
                Włoskie media śmieją się z Polski, która jako jedyna mając w składzie profesjonalistów, przegrała z kelnerami i sprzedawcami waty cukrowej. Teraz przegra wszystko i zajmie 4 miejsce.