Dawno niewidziane twarze. Z jednym wyjątkiem. Szóstka 12. kolejki Tauron Ligi

Pierwsza kolejka rundy rewanżowej Tauron Ligi przyniosła kilka niespodzianek, co znajduje też odzwierciedlenie w naszej szóstce kolejki. Zobacz, kto tym razem wyróżniał się najbardziej naszym zdaniem.

Krzysztof Sędzicki
Krzysztof Sędzicki

Rozgrywająca: Alicja Grabka (IŁ Capital Legionovia Legionowo) [2]*

Obrady nad szóstką kolejki zaczęliśmy przed ostatnim meczem Novianek we Wrocławiu i brakowało nam zdecydowanej kandydatki na pozycję rozgrywającej. Na szczęście w tym spotkaniu z nieba spadła nam Alicja Grabka, która wcale z blokiem #VolleyWrocław łatwo nie miała, a jednak potrafiła poprowadzić grę - szczególnie w końcówkach - w taki sposób, że do większych emocji w Hali Orbita nie doszło i to IŁ Capital Legionovia wygrała w trzech setach (więcej o meczu TUTAJ). 

* - w nawiasie liczba nominacji do szóstki kolejki w tym sezonie

Pomóż nam ulepszać nasze serwisy - odpowiedz na kilka pytań.

MVP 12. kolejki Tauron Ligi to:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Siatkówkę na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (6)
 • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
  Po raz kolejny redakcja pokazuje, jak bardzo nie lubi (nienawidzi to mało powiedziane), wręcz należycie nie docenia mojej ulubionej (wręcz ukochanej) siatkarki, Zuzanny Góreckiej! Zuza
  Czytaj całość
  zasługuje, by znaleźć się w "szóstce marzeń" dwunastej i każdej następnej kolejki Tauron Ligi 2021/2022! Znakomicie ostatnio moja "siatkarska bogini" gra! Każdy element gry w siatkówkę (przyjęcie, rozegranie, punkty, ataki i zagrywki) w wykonaniu Zuzanny to istna magia! Ja chociaż jeden doceniam ponad wszystko Zuzę! Dla mnie, ona już jest najlepszą i najpiękniejszą siatkarką w Tauron Lidze! Każda siatkarka mogłaby przed nią szorować parkiet i brać z niej przykład pod każdym względem! Zuza mnie imponuje jako siatkarka i jako dziewczyna! Jeszcze wszyscy zobaczycie, że Zuza będzie "królować" w Tauron Lidze i może w końcu ją docenicie, nawet gdybyście chcieli (redakcja woli 30 artykułów dziennie o piłkarzu Bayernu, Niemcu Lewym von Muenchen niż chociaż raz napisać dobry artykuł lub jakoś docenić moją ulubioną siatkarkę, jaką jest Zuzanna Górecka)! Nie poddawaj się, ukochana ma! Nie poddawaj się Zuzanno Górecka!
  • Legionowiak 3.0 Zgłoś komentarz
   Brawo redakcja, że docenia po raz kolejny Grabkę i po raz kolejny można zobaczyć w tym zacnym gronie siatkarki z naszej Legionovii Legionowo! Mnie jako legionowianina i kibica Novii bardzo
   Czytaj całość
   cieszy, że prezentujemy wysoką formę, znakomicie gramy, wygrywamy, punktujemy i już mieszamy w Tauron Lidze! Oby tak dalej, legionowianki! Novia dawaj!
   • kokik Zgłoś komentarz
    Bruna Honorio 60% głosów. Żeby byście się nie zadlawili. Honorio nadaje tylko do lig przeciętnych jak Tauronliga. A w takiej Serie A byłaby slabizna.