Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Transfery. LEC. Karuzela czas start. Najciekawsi zawodnicy, którym właśnie wygasł kontrakt

18 listopada 2019 to sądna data dla wielu graczy i zespołów LEC. Tego dnia bowiem w sumie wygasa aż 48 kontraktów zawodników oraz trenerów, na co dzień występujących w drużynach LEC, bądź ich akademiach. Przyjrzeliśmy się najciekawszym z nich.
Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Elias "Upset" Lipp

Elias "Upset" Lipp 

Zdecydowanie jeden z absolutnie najgorętszych nicków w Europie, ale i nie tylko. "Upset" bowiem łączony jest także z ewentualnym wyjazdem za ocean, gdzie mógłby wzmocnić choćby Team SoloMid

Sam zawodnik już tydzień temu poinformował, że opuszcza Schalke, jednak jego kontrakt, tak jak i wszystkich pozostałych wymienionych tu graczy, oficjalnie wygasa właśnie 18 listopada. Dla niemieckiej ekipy będzie to spory cios, bowiem to właśnie Lipp był jej najważniejszym elementem, wokół którego budowana była cała reszta. Gdy dla przykładu zażyczył sobie koreańskiego supporta - "VandeRa" zastąpił "Ignar". Teraz jednak zdecydował, że aby się rozwijać, potrzebuje zmienić nie tylko partnera z linii, ale i całą organizację. 

Co jednak istotne, nie tylko "Upsetowi" kończy się umowa z Schalke. Z podstawowej piątki, którą oglądać mogliśmy w 2019 roku, tylko "Abbedagge" wciąż jest związany z zespołem. Co z resztą? Czas pokaże. Póki co możemy być pewni, że w barwach niemieckiej organizacji nie będziemy oglądać już Lippa. Ten zaś, na brak ofert na pewno nie będzie narzekać, poza wspomnianym wyjazdem do NA, mówi się także choćby o Origen, gdzie miejsce zwolnić ma "Patrik". 

Czytaj także: LoL: LEC. "YoungBuck" zdradził przyczyny odejścia z Fnatic. "Mała grupka nie przykładała się do treningów"

Najciekawszym wolnym agentem jest:

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (0):