KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Wielki finał CS:GO Polskiej Ligi Esportowej - jesień 2021 [relacja na żywo]

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Serafin

Dziękujemy wszystkim za śledzenie wielkiego finału razem z nami. To był piękny mecz. Zwłaszcza dla fanów Mad Dog's PACT, którzy przeżyli prawdziwy emocjonalny rollercoaster. Jednak wszystko dobre, co się dobrze kończy. Gratulujemy zwycięzcom i... czekamy na wiosnę, na kolejny sezon Polskiej Ligi Esportowej

Dobranoc.

Skomentuj 0

Dust2 dał nadzieję fanom x-kom AGO. To świetny zespół. Zdobywca wielu trofeów. Mistrz wielu zawodów i turniejów. Ale to jest PGE Dywizja Mistrzowska. To jest Polska Liga Esportowa. I tutaj rządzi Mad Dog's PACT. Trzeci tytuł mistrzowski PLE na koncie tej drużyny. Tak tworzy się legenda!

 

Skomentuj 0

AGO nie może tego przegrać. A mają pieniądze tylko na peemy. F1ku pada. Świetny granat zabija kRaSnala. Ginie też Furlan. Leman został sam. Na czterech przeciwników. I... MAD DOG'S PACT WYGRYWA!!!

AGO 9:16 PACT

Skomentuj 0

2 punkty i Mad Dog's PACT odzyskuje swój puchar. Ale AGO nie sprzeda tanio skóry. Ostre wymiany. 3 na 3. PACT blisko bombsajtu. Zostało 40 sekund. 2 na 2. Bomba podłożona. I ostatni dwaj obrońcy giną próbując ją rozbroić. Następna runda meczowa.

AGO 9:15 PACT

Skomentuj 0

To nie jest ta sama historia co na poprzedniej mapie. PACT chyba znalazł sposób. Czyszczą cały zespół przeciwników, nie tracąc ani jednego zawodnika.

AGO 9:14 PACT

Skomentuj 0

PACT się mobilizuje. Eliminują trzech obrońców. Podkładają bombę. Mają przewagę. Retake AGO zawodzi tym razem.

AGO 9:13 PACT

Skomentuj 0
 • I znów AGO zbyt dobrze ustawione. Dwóch atakujących ginie. I trzeci też. I czwarty. PACT zdołało zabić tylko jednego "jastrzębia".

  AGO 9:12 PACT

  Skomentuj 0

  "Wściekłe psy" muszą coś wymyślić. Muszą się uspokoić. Muszą się opanować. Muszą... Sobol ze świetną akcją! Bnox dobija ostatniego obrońcę. Pierwszy punkt dla PACT po zmianie stron.

  AGO 8:12 PACT

  Skomentuj 0

  Następny atak też nie idzie terrorystom zbyt dobrze. Dwóch ginie za nic. Trzech. PACT jednak nie ma odpowiedzi na obrony szyk "jastrzębi".

  AGO 8:11 PACT

  Skomentuj 0

  Tym razem wszyscy z takim samym sprzętem. Ale to nie pomaga zawodnikom PACT.

  AGO 7:11 PACT

  Skomentuj 0