KokpitKibice
Zobacz drużynę

Widzą nas w ćwierćfinale Euro 2020. Reprezentacja Polski doceniana przez zagranicznych dziennikarzy

WP SportoweFakty skontaktowały się z dziennikarzami z kilku krajów Europy, by poznać ich opinie i oczekiwania dotyczące reprezentacji Polski i jej występu na Euro 2020. Dominują pozytywne słowa.
Kuba Cimoszko
Kuba Cimoszko
Robert Lewandowski

Portugalia. "Dużo można usłyszeć o Robercie Lewandowskim"

Portugalski dziennikarz Mario Cagica z portalu bolanarede.pt stawia na udany występ podopiecznych Paulo Sousy. - Uważam, że reprezentacja Polski ma naprawdę duże szanse na awans z grupy. Słowacja jest moim zdaniem outsiderem, a Hiszpania bezwzględnym faworytem. Kluczowym wydaje się dla was mecz ze Szwecją, ale moim zdaniem macie więcej jakości - zauważa.

- W Portugalii właściwie niewiele mówi się o polskiej drużynie, ale dużo można usłyszeć o Robercie Lewandowskim. Miał fenomenalny sezon w Bayernie Monachium i ogólnie jest bardzo szanowany w naszym kraju ze względu na swój talent oraz dlatego, że Bundesliga zyskuje tu coraz więcej fanów. Oczywiście wiemy też, że jest główną postacią polskiej drużyny i będzie najgroźniejszym zawodnikiem w jej składzie. Choć wydaje mi się, że także niektórzy piłkarze teoretycznie drugiego planu dzięki swoim indywidualnym umiejętnościom także mogą poprawić waszą jakość w tym Euro - dodaje nasz rozmówca.Mecze EURO 2020 możesz oglądać online na platformie WP Pilot.

Jaki wynik osiągnie Polska podczas Euro 2020?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub Piłkę Nożną na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (0)