Słowacki koszmar! "Co wy robicie, Polacy co wy robicie!"

Dawid Borek
Dawid Borek

Osiem minut i po sprawie

W 31. minucie straciliśmy gola w juniorski wręcz sposób. Marek Hamsik z łatwością minął w polu karnym Grzegorza Krychowiaka, wyłożył piłkę na piąty metr, a stamtąd do siatki trafił niepilnowany Juraj Kucka.

Po kilku minutach było już 2:0 po tym, jak Hamsik podał do Roberta Maka, a ten jak dziecko minął na 17. metrze Kamińskiego i z zimną krwią uderzył obok interweniującego bramkarza.

Mogło być jeszcze gorzej, ale Boruc na szczęście uchronił nas przed stratą kolejnych goli. Graliśmy katastrofalnie, zwłaszcza w obronie. Nie dało się patrzeć na to, co wyrabiali nasi defensorzy.