To absolutnie piękna WAG Super Bowl 2021. I ma polskie korzenie!

Zdjęcie okładkowe artykułu: Instagram / Na zdjęciu: Camille Kostek
Instagram / Na zdjęciu: Camille Kostek
zdjęcie autora artykułu

Wielkie wydarzenia sportowe, to i piękne WAGs. Jeżeli chodzi o finał zawodowej ligi NFL i występ drużyny z Robem Gronkowskim w składzie, to nie można przejść obojętnie obok pięknej Camille Kostek.

W tym artykule dowiesz się o:

Są parą od lat

Poznali się gdy Rob Gronkowski reprezentował barwy New England Patriots, a udany związek tworzą od 2015 roku.[nextpage]

Od cheerleaderki do modelki

Camille Kostek była wówczas cheerleaderką. Teraz - od 2019 roku - jest jedną z najważniejszych modelek Sports Illustrated, a mający polskie korzenie Gronkowski pęka z dumy.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: trochę wolnego miejsca, mata, ręcznik... Tak trenuje znana trenerka

[nextpage]

Dumny Rob

- To niewiarygodne, że moja dziewczyna jest modelką sportowych strojów kąpielowych - skwitował wszystko Gronkowski, który obecnie reprezentuje barwy ekipy Tampa Bay Buccaneers.

Zobacz także: Super Bowl. Wieczór, na który czeka Ameryka. Czas na sportowe święto[nextpage]

Inspirują się nawzajem

Oboje niejako pracują ciałem, dlatego muszą dbać o swoją formę. - Wyznacza standardy na naprawdę wysokim poziomie. Nie chcę przejść do kolejnego ćwiczenia, jeśli nie uzyskam przynajmniej połowy tego, co Rob - tłumaczy Kostek.[nextpage]

Popularność na Instagramie

Gronkowski wygrał w swojej karierze już trzy razy Super Bowl, co dało mu dużą popularność. Kostek jednak też nie może narzekać - jej konto na Instagramie obserwuje ponad 806 tysięcy fanów.[nextpage]

Ciało jak milion dolarów

Piękne ciało, to i odważne zdjęcia - Kostek wodzi na pokuszenie swoich fanów. Trzeba jednak przyznać, że włożyła mnóstwo pracy w to, żeby jej ciało wyglądało idealnie. Już jako cheerleaderka musiała włożyć mnóstwo pracy w ćwiczenia.

Zobacz także: Lionel Messi rozbił bank. To najwyższy kontrakt w historii sportu[nextpage]

Spełniła marzenia, czerpie z nich garściami

"Nigdy nie znudzi mi się spełnianie marzeń. Za każdym razem jadąc na sesję jestem szczęśliwa. To kompletna euforia, kiedy uda ci się spełnić marzenie!" - napisała pod jednym z postów.

Źródło artykułu: