Energa Basket Liga pod lupą Charlesa (14): zamieszanie z Davisem, kuriozalna sytuacja w meczu Arki

Karol Wasiek

Zamieszanie z Davisem

Tylko 15 minut spędził na boisku w meczu z Rosą (82:74) Trey Davis, lider MKS-u Dąbrowa Górnicza. Amerykanin całą drugą połowę przesiedział na ławce rezerwowych, co było dużym zaskoczeniem dla dąbrowskich kibiców, którzy pojawili się w hali. Są sprzeczne wersje w tej sprawie. Jedna z nich mówi, że Amerykanin odmówił wejścia na boisko, ale dochodzą też takie informacje, że to Jacek Winnicki nie wpuścił go na parkiet. - Trener uznał, że ma grać Jakub Kobel - słyszymy. Młody rozgrywający skorzystał z okazji. Zagrał bardzo solidne zawody. Zdobył 10 punktów i miał cztery asysty. Nie jest tajemnicą, że Amerykanin Trey Davis jest sfrustrowany brakiem wypłat na czas. Te mają się pojawić w styczniu.

Który zespół gra najładniejszą koszykówkę w Polsce?