Finał TBL: PGE Turów - Stelmet na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Konsek
Piąty faul Łukasza Koszarka! Stelmet na ogromny problem! 4 minuty bez swojego lidera!
Skomentuj 4
Zobacz więcej komentarzy (1)
Skomentuj 0
100:86! Trójka kogo? J.P. Prince'a!
Skomentuj 3
Minuta do końca - 97:86. Czy padnie setka?
Skomentuj 0
PGE Turów uspokoił grę i na pewno nie przegra tego spotkania!
Skomentuj 0
95:86 - tylko dziewięć punktów różnicy, ale czasu coraz mniej. Za trzy znów "Zamoj"
Skomentuj 2
  • Shine Zgłoś komentarz
    Prowadzący to jedno, ale sędziowie ewidentnie byli za Zgorzelcem. a to już jest przesada i chamstwo z ich strony
    • RRRRRR Zgłoś komentarz
      Widzę, że prowadzący relacje ewidentnie kibicuje Zielonej ...
    • Przemysław Zamojski za trzy. To dopiero pierwszy celny rzut snajpera Stelmetu!
      Skomentuj 0
      Kapitalna akcja Damiana Kuliga, który ma 18 punktów i dziewięć zbiórek! 92:79 dla PGE Turowa na 4 min przed końcem!
      Skomentuj 0
      Jeśli PGE Turów wygra J.P. Prince będzie graczem meczu. Amerykanin ma 24 pkt, 5 zb, 5 as!
      Skomentuj 3
      • zaklinacz węża Zgłoś komentarz
        dillinger79 ty rasisto z Zielonej Góry "Jak ta floppująca czarna mapa zostanie MVP to będzie niezła kpina."Kultura Zielonogórska:)))
        • dillinger79 Zgłoś komentarz
          Jak ta floppująca czarna mapa zostanie MVP to będzie niezła kpina.
          • PGE TUR Zgłoś komentarz
            Bo jest najlepszy w tej naszej cienkiej lidze
            Czwarty faul Łukasza Koszarka! Stelmet ma problem, pięć minut do końca czwartej kwarty.
            Skomentuj 1
            Dyskwalifikacja! Christian Eyenga i Tony Taylor wyrzuceni z boiska po przepychance!
            Skomentuj 2
            Marcin Sroka z dystansu i już tylko 86:76!
            Skomentuj 0
            -12 już tylko po dunku Christiana Eyengi. Stelmet gra lepiej, czy mistrzowie wrócą do gry?
            Skomentuj 0
            Stelmet w końcu się przebudził! Trójka Łukasza Koszarka i już "tylko" 86:72. Czas dla trenera Rajkovicia.
            Skomentuj 1
            Kolejna trójka PGE Turowa! Już dziesiąta, tym razem w wykonaniu Damiana Kuliga - 86:68.
            Skomentuj 0
            83:66 - J.P. Prince niesamowita trójka, jakby z niechcenia. Amerykanin ma już 22 punkty!
            Skomentuj 1
            Na meczu w Zgorzelcu obecny jest trener reprezentacji Mike Taylor oraz Michał Ignerski.
            Skomentuj 1
            Najlepiej punktują: PGE Turów: Prince 19, Dylewicz 15, Kulig 13, Wiśniewski 11 Stelmet: Dragicevic 12, Koszarek 9, Eneyga 9, Chanas 8
            Skomentuj 0
            Po trzech kwartach PGE Turów prowadzi 80:64.
            Skomentuj 1
            • Limak5 Zgłoś komentarz
              Ale z nami jadą. No jak tak dalej to będzie wyglądać to faktycznie możemy dostać w trąbe 4:0
              Stelmet bez szans, słaba skuteczność gości! 78:60 po skutecznej akcji Damiana Kuliga.
              Skomentuj 0
              Skomentuj 0
              Stelmet zaczął bronić strefą - czy to pomoże mistrzom Polski?
              Skomentuj 1
              75:57 - już +18! Damian Kulig skuteczny na linii rzutów wolnych.
              Skomentuj 0
              73:57! Za trzy Filip Dylewicz, Stelmet nie ma nic do powiedzenia!
              Skomentuj 0
              -13 Stelmetu, więc czas dla Mihailo Uvalina
              Skomentuj 0
              Prince, Prince, Prince! 70:57 po skutecznej kontrze Amerykanina, który ma już 18 punktów!
              Skomentuj 1
              J.P. Prince za trzy! 66:55 dla PGE Turowa, a "Książę" zdobył już osiem punktów w tej odsłonie!
              Skomentuj 1
              PGE Turów znów ma 10 punktów więcej od Stelmetu - 63:53.
              Skomentuj 0
              Prince w kontrze faulowany, wcześniej Vladimir Dragicević nie trafił dwóch rzutów wolnych.
              Skomentuj 0
              J.P. Prince bardzo aktywny. Amerykanin ma 11 punktów, cztery asysty i cztery zbiórki. PGE Turów prowadzi 61:53.
              Skomentuj 0
              11 punktów ma Łukasz Wiśniewski, który znów trafił i PGE Turów prowadzi 60:52.
              Skomentuj 0
              Obie drużyny nie są już tak skuteczne jak w pierwszej połowie.
              Skomentuj 0
              58:50 - podobnie jak na początku meczu, znów pod koszem skuteczny jest Ivan Zigeranović.
              Skomentuj 0
              56:48 dla PGE Turowa po dwóch wolnych J.P. Prince'a.
              Skomentuj 0
              Mike Taylor ma cztery faule, Tony Taylor trzy, podobnie jak Łukasz Koszarek - ci zawodnicy muszą uważać na przewinienia w drugiej połowie, która właśnie się rozpoczęła.
              Skomentuj 0
              W przerwie meczu zapraszamy na nasz koszykarski quiz:
              Skomentuj 0
              Najlepiej punktują: PGE Turów: Dylewicz 10, Wiśniewski 9, Prince 8, Kulig 7 Stelmet: Dragicevic 10, Eynega 9, Chanas 7, Koszarek 7 (4 as)
              Skomentuj 6
              Zobacz więcej komentarzy (3)
              Do przerwy 54:48 dla PGE Turowa. Kapitalne widowisku w Zgorzelcu!
              Skomentuj 7
                Ale Stelment fauluje a sędziowie co drugi ich faul gwiżdżą:)))
                • naskret Zgłoś komentarz
                  jestem ciekawy czy jakby tak wyslac zapis 1 kwarty jakiemus sedziemu nie z Polski to czy w drugiej kwarcie Turow mialby tylu zawodnikow by wystawic piatke do gry??
                  • Tylko_Falubaz Zgłoś komentarz
                    Techniczny powienien byc dla Ksieciunia i Owoca..
                    Zobacz więcej komentarzy (4)
                    Łukasz Wiśniewski za trzy, chwilę potem tym samym odpowiada Łukasz Koszarek - 54:46.
                    Skomentuj 0
                    Trójka T. Taylora! 51:39 dla PGE Turowa - kapitalna druga kwarta wicemistrzów kraju!
                    Skomentuj 0
                    48:37! PGE Turów gra znakomicie, punkty Dylewicza po layupie.
                    Skomentuj 0
                    Tony Taylor niepilnowany pod koszem - 46:37! Fani w Zgorzelcu szaleją!
                    Skomentuj 0
                    Craig Brackins w końcu trafił i Stelmet zakończył fatalny okres bez zdobyczy punktowej.
                    Skomentuj 0
                    16:0 PGE Turowa - co za seria! 42:35 po celnych rzutach wolnych Prince'a.
                    Skomentuj 0
                    Słaby okres gry Stelmetu - niecelne rzuty, faule, dyskusje z sędziami. Drugi czas dla Mihailo Uvalina.
                    Skomentuj 0
                    14:0! J.P. Prince akcja 2+1 i MVP, MVP skandują kibice w Zgorzelcu.
                    Skomentuj 0
                    Seria 11:0 PGE Turowa! Po trójce Filipa Dylewicza gospodarze prowadzą 37:35!
                    Skomentuj 0
                    Ważny moment - trzeci faul Łukasza Koszarka, który siada na ławce rezerwowych.
                    Skomentuj 0
                    Już prawie nic nie zostało z przewagi Stelmetu. Po dwóch wolnych Jaramaza 34:35.
                    Skomentuj 0
                    31:35. PGE Turów odrabia straty. Ładna akcja pod koszem Damiana Kuliga. Czas dla trenera Uvalina.
                    Skomentuj 0
                    Nemanja Jaramaz za trzy! 29:35
                    Skomentuj 0
                    Stelmet ma coraz większą przewagę! Kamil Chanas znów trafił i mistrzowie Polski prowadzą 35:26! Czas dla Miodraga Rajkovicia.
                    Skomentuj 0
                    Świetna gra Chanasa! Ma już pięć punktów a teraz kapitalnie dograł do Hrycaniuka, który trafił rzut wolny - 31:26 dla gości.
                    Skomentuj 0
                    Kamil Chanas za trzy i 28:24 dla Stelmetu na początku drugiej odsłony.
                    Skomentuj 0
                    Najlepiej punktują: Stelmet: Eyenga 9, Dragicevic 8 PGE Turów: Wiśniewski 6, Dylewicz 5
                    Skomentuj 0
                    Koniec pierwszej kwarty. 25:24 dla Stelmetu. Świetny, szybki mecz w Zgorzelcu - oby tak dalej!
                    Skomentuj 0
                    Faul techniczny dla Mihailo Uvalina! Bardzo gorąco w Zgorzelcu!
                    Skomentuj 0
                    Minuta do końca bardzo ciekawej pierwszej kwarty. 24:22 dla gości
                    Skomentuj 0
                    Łukasz Koszarek po czterech asystach zdobył pierwsze punkty, trafiając oba rzuty wolne - 20:24.
                    Skomentuj 0
                    W końcu trafił J.P. Prince - po jego trójce 22:20 dla gości.
                    Skomentuj 0
                    Dragicević i Eyenga zdobyli 17 z 20 punktów Stelmetu!
                    Skomentuj 0
                    Po sześciu tygodniach przerwy do gry wrócił Tony Taylor, który pojawił się właśnie na parkiecie.
                    Skomentuj 0
                    Christian Eyenga po szczęśliwej trójce wyprowadza Stelmet na prowadzenie 20:15!
                    Skomentuj 0
                    Mike Taylor z niesamowitym blokiem na Eyendze!
                    Skomentuj 0
                    Stelmet na prowadzeniu! Vladimir Dragicević i Christian Eyenga zdobyli w sumie już 12 punktów dla gości!
                    Skomentuj 0
                    Dragicević do Eyengi i Kongijczyk trafia spod kosza - 13:13.
                    Skomentuj 0
                    Wysoka skuteczność obu ekip - ponad 60% z gry.
                    Skomentuj 0
                    Co za wsad Christiana Eyengi!!! WOW, świetny pojedynek w Zgorzelcu - 11:11.
                    Skomentuj 0
                    11:9 - spod kosza tym razem Damian Kulig.
                    Skomentuj 0
                    9:7 - szybkie tempo meczu, teraz punkty "Wiśni"
                    Skomentuj 0
                    7:7 po trójkach Filipa Dylewicza i szybkiej odpowiedzi Craiga Brackinsa.
                    Skomentuj 0
                    Vladimir Dragicević już ma cztery punkty, a Łukasz Koszarek dwie asysty.
                    Skomentuj 0
                    Zigeranović znów skuteczny spod kosza - 4:2 dla PGE Turowa.
                    Skomentuj 1
                    Pierwsze punkty w meczu spod kosza zdobył Ivan Zigeranović i 2:0 dla PGE Turowa.
                    Skomentuj 0
                    Pierwsze piątki: Stelmet Zielona Góra: Koszarek, Zamojski, Eyenga, Brackins, Dragicević PGE Turów Zgorzelec: M. Taylor, Wiśniewski, Prince, Dylewicz, Zigeranović
                    Skomentuj 0
                    W Zgorzelcu odgrywany jest hymn Polski.
                    Skomentuj 0
                    Przypomnijmy, że rok temu w finale Stelmet pokonał PGE Turów 4:0. Jak będzie tym razem?