"Katastrofa", "gorzki debiut". Portugalskie media oceniły mecz Polaków

Nie tak miał wyglądać debiut Fernando Santosa w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni przegrali z Czechami 1:3. O pierwszym meczu trenera w nowej pracy piszą portugalskie media.

Łukasz Witczyk

"Desporto": Koszmar

Już po niecałych trzech minutach reprezentacja Polski przegrywała w Pradze 0:2. Tak fatalnego początku spotkania Biało-Czerwoni nie mieli nigdy w swojej historii. Swojego debiutu z polską kadrą Fernando Santos nie może zaliczyć do udanych. Nie ma wątpliwości, że cały zespół będzie chciał jak najszybciej o tym spotkaniu zapomnieć.

Portugalskie media zrelacjonowały początek nowej pracy byłego selekcjonera tamtejszej kadry. I nie są to miłe oceny. "Koszmar" - podsumował serwis "Desporto". "To nie był debiut z reprezentacją Polski, o jakim marzył Fernando Santos. Wyglądał jak koszmar, dwa gole w trzy minuty. Trudniej byłoby o coś gorszego.