1:0 - Ondrej Duda 43'

2:0 - Albert Rusnak 85'

Skomentuj 3

Skomentuj 0

Skończyły się wszystkie czwartkowe mecze pierwszego dnia eliminacji do Euro 2020. Zapraszamy na kolejne relacje!

Skomentuj 0

Macedonia podwyższyła prowadzenie! Ełmas zdobył drugą bramkę.

Skomentuj 0

Trwa już tylko mecz w Macedonii!

Skomentuj 0

Łotysze niespodziewanie zdobyli kontaktowego gola w starciu z Macedonią. Może być gorąca końcówka w meczu "polskiej" grupy!

Skomentuj 0
  • Belgia coraz bliżej ważnego zwycięstwa w swojej grupie. Eden Hazard skompletował dublet, a trzecia reprezentacja ostatnich MŚ prowadzi z Rosją 3:1.

Skomentuj 0

Świetny mecz w wykonaniu Depaya! 25-latek zdobył 2 gole i dołożył 2 asysty. Tym razem skutecznie podał van Dijkowi i Holandia prowadzi już z Białorusią 4:0.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Na oficjalnym koncie rozgrywek Euro 2020 pamiętają też o reprezentacji Polski i Piątku.

Skomentuj 0

Ondrej Duda do gola dołożył asystę przy trafieniu Rusnaka. Słowacja prowadzi z Węgrami już 2:0.

Skomentuj 0

Goran Pandev nie zdobędzie gola w swoim setnym występie w reprezentacji Macedonii. Gwiazdor gospodarzy opuścił boisko.

Skomentuj 0

Chorwacja w końcówce wyszła na prowadzenie w starciu z Azerbejdżanem po golu Kramaricia. Sensacji w Zagrzebiu jednak nie będzie?

Skomentuj 0

Prowadzenie podwyższyła reprezentacja Irlandii Północnej, która gra u siebie z Estonią.

Skomentuj 0

Teraz wygląda to już lepiej:

uefa.com uefa.com
    Skomentuj 0

Skomentuj 0

JEEEEEEST! Krzysztof Piątek strzela też w reprezentacji! Polacy prowadzą 1:0! Relacja LIVE z meczu TUTAJ.

Skomentuj 0

Tak teraz wygląda wirtualna tabela grupy G:

Skomentuj 0

Tylko w meczu Polaków nie doczekaliśmy się gola. Śledź relację LIVE ze spotkania w Austrii TUTAJ.

Skomentuj 0

Jest remis w "polskiej" grupie. Eran Zahavi zdobył bramkę dla Izraela w spotkaniu ze Słowenią. Śledź relację LIVE z tego meczu TUTAJ.

Skomentuj 0

Świetny mecz rozgrywa Memphis Depay. Holender zdobył drugą bramkę, tym razem po strzale z rzutu karnego. 25-latek ma również asystę przy golu Wijnalduma.

Skomentuj 0

Teraz czekamy na bramkę Polaków!

Skomentuj 0

Skomentuj 0

Jest bramka w kolejnym meczu naszej grupy. Słowenia prowadzi na wyjeździe z Izraelem. Śledź relację LIVE z tego spotkania TUTAJ.

Skomentuj 0

W doliczonym czasie pierwszej połowy meczu Macedonii z Łotwą bliski gola na 3:0 był Goran Pandev. Jego strzał z trudem obronił jednak łotewski golkiper. Co ciekawe, dla największej gwiazdy gospodarzy to 100. spotkanie w reprezentacji. Z okazji jubileuszu przed spotkaniem dostał pamiątkową koszulkę.

Skomentuj 0

Tak wygląda wirtualna tabela "polskiej" grupy po pierwszych połowach meczów:

Skomentuj 0

Zakończyła się również pierwsza połowa w meczu Macedonii z Łotwą. Według statystyk z oficjalnej strony UEFA, gospodarze oddali aż 11 strzałów - 6 celnych i 5 niecelnych.

Skomentuj 0

Wciąż trwa pierwsza połowa w meczu "polskiej" grupy pomiędzy Macedonią i Łotwą. Gospodarze prowadzą 2:0 i dalej naciskają.

Skomentuj 0

Na koniec połowy na prowadzenie wyszła Belgia. Skutecznie rzut karny wykonał Eden Hazard.

Skomentuj 0

W końcówce pierwszej połowy do remisu doprowadziła Chorwacja. Bramkę po sporym zamieszaniu w polu karnym zdobył Josip Barisić.

Skomentuj 0

Prowadzi również Słowacja. Bramkę zdobył były piłkarz Legii - Ondrej Duda.

Skomentuj 0

Przy bramce na 2:0 dla Macedonii Elif Ełmas skutecznie dobił obroniony strzał Nestorovskiego. Co ciekawe, 19-letni strzelec gola wszedł na boisko kilka minut wcześniej za kontuzjowanego Hasaniego.

Skomentuj 0

Wirtualnym liderem "polskiej" grupy jest Macedonia, która prowadzi z Łotwą już 2:0.

Skomentuj 0

Dla Tielemansa to pierwsza bramka w kadrze. Do tej pory rozegrał 15 meczów w reprezentacyjnej koszulce.

Skomentuj 0

Mamy drugiego gola w Rotterdamie. Białoruś przegrywa z Holandią już 0:2. Bramkę zdobył Georginio Wijnaldum. Do trafienia asystę dołożył Memphis Depay.

Skomentuj 0

Wielka sensacja w Zagrzebiu! Azerbejdżan prowadzi na wyjeździe z wicemistrzami świata!

Skomentuj 1

Ależ odpowiedź Rosjan w meczu z Belgią! Po niecałej minucie do wyrównania doprowadził Denis Czeryszew.

Skomentuj 0

Prowadzą też Belgowie. Po błyskawicznej kontrze z linii pola karnego celnie uderzył Youri Tielemans.

Skomentuj 0

Mamy pierwszego gola w "polskiej" grupie! Macedonia prowadzi z Łotwą po golu Ezgana Alioskiego.

Skomentuj 0

Dla Depaya to już 6. gol w reprezentacji od kiedy selekcjonerem został Ronald Koeman.

Skomentuj 0

Kapitalnie mecz rozpoczęła Holandia! Po katastrofalnym błędzie obrońcy Białorusi już w 48. sekundzie piłkę w siatce umieścił Memphis Depay!

Skomentuj 0

Zaczęli!

Skomentuj 0

Tak prezentuje się oficjalna piłka eliminacji Euro 2020:

Skomentuj 0

O awans do Euro 2020 walczy 55 reprezentacji. Z każdej z 10 grup awansują po dwie najlepsze reprezentacje. Dodatkowe cztery ekipy zakwalifikują się do ME przez rozgrywki Ligi Narodów.

Skomentuj 0

Z kolei selekcjoner reprezentacji Rosji, Stanisław Czerczesow, zdecydował się na takie ustawienie: Guilherme - Żyrkow, Kudriaszow, Dżikija, Nababkin, Fernandes, Czeryszew, Kuzjajew, Golowin, Achmetow, Dziuba.

Skomentuj 0

Bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja trzeciej drużyny ostatniego mundialu i ćwierćfinalisty turnieju. Belgowie zmierzą się z Rosjanami. Tak prezentuje się jedenastka "Czerwonych Diabłów":

Skomentuj 0

Łatwe zadanie czeka wicemistrzów świata. Chorwaci eliminacje rozpoczynają od meczu u siebie z Azerbejdżanem.

Skomentuj 0

W grupie C reprezentacja Holandii zagra z Białorusią. Ostatnie eliminacyjne turnieje nie były szczęśliwe dla "Oranje", którzy nie awansowali na Euro 2016 i na MŚ 2018.