Wyczyn "Lewego". Zobacz, co piszą hiszpańskie media

MB

"Marca": "Lewandowski jest na innym poziomie"

Nachwalić nie mogą się też dziennikarze portalu Marca. Ci stwierdzili, iż po pół godzinie spotkania nie było już o co grać. Wszystko za sprawą dyspozycji Roberta Lewandowskiego, który skompletował hat-tricka jeszcze przed przerwą. "Hansi Flick wskrzesił najlepszego Lewandowskiego, napastnika, który w koszulce Bayernu strzelał gole każdej drużynie, która stanęła mu na drodze" - podsumowano.

Komentarze (23)
  • Yosiek Zgłoś komentarz
    Takie artykuły są nie sprawiedliwe wobec reszty drużyny która ciężko pracowała na to zwycięstwo. Dośrodkowanie Raphini po którym Robert strzelił głową było WYBITNE ! Prostopadłe
    Czytaj całość
    podanie między dwóch obrońców w pole karne po którym Lewandowski strzela bramkę miód malina. Sytuacja na 1:0 kiedy Raphinia mógł sam kończyć akcje strzałem a podał do Lewandowskiego na pustaka chyba też zasługuje na nieco więcej detali. Ewentualnie dwie akcje Roberta kiedy miał wypuścić Raphinie na czystą pozycję z bramkarzem a podał mu na plecy, czy kiedy akcja idzie pełną parą w przód a lewy gra do tyłu... Bądźmy obiektywni ta drużyna ciężko haruje na jego bramki.
    • Robert z Mazur. Zgłoś komentarz
      Zapomnieli napisać, że strzala tylko leszczom z dołu tabeli.
      • zibi20 Zgłoś komentarz
        to też trzeba potrafić baranie.
        • Świntuch Zgłoś komentarz
          Ja czytałem hiszpanska gazete, w której napisano, że Lewy tylko dobił trzy piłki, które i tak leciały do bramki.