Media o Lazio - Legia: Nauka włoskiego, Lazio wygrało najniższym nakładem sił

Maciej Kmita
weszlo.com

Weszlo.com: Bez wstydu, ale i bez punktów. Zero zaskoczenia, że Legia przegrała w Rzymie z Lazio, w sumie dziwne by było, gdyby wygrała. Chociaż przyznać trzeba, że moment na sprawienie niespodzianki był wymarzony: zbliżające się spotkanie derbowe z Romą sprawiło, że przeciwnicy zagrali nie tylko w nie najmocniejszym składzie, ale dodatkowo na pół gwizdka. Z tego względu właśnie - szkoda, że zespół Jana Urbana nie zrobił więcej i w drugiej połowie w ofensywie w zasadzie nie istniał. Bezradność z przodu bardzo rzucała się w oczy. Bramkarz gospodarzy w drugiej połowie - chociaż Legia bardzo długo goniła wynik - nie miał nic do roboty.

Sport.pl: W pierwszej połowie meczu z Lazio to Legia miała najlepszą sytuację do strzelenia gola, ale uderzenie Jakuba Koseckiego zatrzymał bramkarz gospodarzy. Po przerwie dużo lepsze było już Lazio, które szybko zdobyło bramkę i było bliżej kolejnej niż Legia wyrównania. Rywalizację w grupie J Ligi Europejskiej legioniści zaczęli od porażki 0:1.
[photo=149535]sport.pl[/photo]Jan Urban: Graliśmy jak równy z równym