Symulacja WP SportoweFakty: Tak zagramy z Islandią

Redakcja
Redakcja

Grzegorz Krychowiak

Jeden z filarów reprezentacji Polski. W el. Euro 2016 jako jedyny Polak wystąpił od pierwszej do ostatniej minuty w każdym z 10 spotkań. Król środka pola, w tej chwili uważany za czołowego defensywnego pomocnika w Europie. Silny, nieustępliwy i robiący stały postęp w każdym elemencie.

Niedawno związał się z Sevillą nowym, obowiązującym do końca sezonu 2018/2019 kontraktem. O jego znaczeniu dla hiszpańskiej drużyny świadczy prosta statystyka - jako jedyny z zawodników Sevilli rozegrał w bieżącym sezonie komplet 1470 minut. Żaden inny gracz Sevilli nie cieszy się tak wielkim zaufaniem trenera Unaia Emery'ego. W ostatnim meczu z Realem Madryt (3:2) pełnił nawet rolę kapitana.

Jakim wynikiem zakończy się mecz Polska - Islandia?