Zagraniczne media po meczu Wisły z RK Zagrzeb: Wiślacy złamani w ostatnich minutach

Tomasz Rosiński
"24sata"

"24sata": Zwycięstwo wielkim krokiem w kierunku 5. miejsca: Zagrzeb rozbił Wisłę

Szczypiorniści z Zagrzebia wygrali z przedstawicielem Polski Orlen Wisłą Płock 29:25 (13:13) w piątej kolejce grupy A Ligi Mistrzów. Tym samym podopieczni Veselina Vujovicia zrobili ogromny krok w kierunku wywalczenia piątego miejsca w grupie.

Gospodarze rozpoczęli nerwowo, a początek to była wymiana ciosów bramka za bramkę. Wicemistrzowie Polski w pewnym momencie prowadzili 10:7, ale ekipa z Chorwacji przebudziła się i pierwsza połowa zakończyła się remisem (13:13). Po pewnym czasie po zmianie stron miejscowi odskoczyli rywalom na cztery bramki i taki stan rzeczy utrzymał się już do końca - zakomunikował chorwacki dziennik "24sata".