Zagraniczne media po meczu Wisły z Celje: Niespodzianka, zaprzepaszczona szansa, lekcja dla wicemistrzów Polski

Tomasz Rosiński
"RTV SLO"

"RTV SLO": Celje dało lekcję Wiśle

Szczypiorniści Celje Pivovarna Lasko w wielkim stylu 31:26 pokonali Orlen Wisłę Płock i pozostali w grze o awans do kolejnego etapu Ligi Mistrzów.

Mistrzowie Słowenii odważnie rozpoczęli ich mecz o "być albo nie być". Już od pierwszej minuty byli agresywni w obronie, a dobrze grał bramkarz Gajić. Zespół Celje często przerywał ataki gospodarzy i po pierwszej połowie prowadził 17:12.

Goście po przerwie kontynuowali swoją skuteczną grę i w pierwszym kwadransie drugiej połowy dobili Wisłę. Janc, Zarabec i Mlakar byli liderami Celje - poinformował "RTV SLO".

Czy uważasz, że Orlen Wisła Płock awansuje do kolejnej fazy Ligi Mistrzów?