Naj... ostatniego sezonu PlusLigi

Tomasz Rosiński
Mariusz Wlazły, grając w końcu na pozycji atakującego, zdobył aż 39 punktów w jednym meczu

Najdłuższa seria bez porażki we własnej hali:
Asseco Resovia Rzeszów (11 kolejnych zwycięstw od 17.11.2012 do 14.04.2013)

Najbardziej zaskakująca porażka: Przegrana we własnej hali Asseco Resovii Rzeszów z Wkręt-metem AZS Częstochowa w 6. kolejce (2:3)

Najdłuższy set: Lotos Trefl Gdańsk - Indykpol AZS Olsztyn 38:36; 49 minut  (23.11.2012)

Najwięcej punktów w jednym meczu: Mariusz Wlazły (PGE Skra Bełchatów) - 39 punktów (23.03.2013; PGE Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska 3:1)
Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!