Kurek i Winiarski liderami - oceny Polaków za drugi mecz z Argentyną według SportoweFakty.pl

Olga Krzysztofik

Zbigniew Bartman - 4
Wszedł na boisko w trzecim secie przy stanie 23:23, ale dopiero w kolejnej partii pokazał się z bardzo dobrej strony. Czwartą odsłonę rozpoczął w polu zagrywki i miał duży udział w tym, że biało-czerwoni rozpoczęli tego seta od stanu 4:0. W kolejnym obejściu jego serwis znów okazał się zbyt trudny dla Argentyńczyków, zaczął zagrywać przy stanie 11:9, a skończył swoją serię przy wyniku 17:9. W ataku skuteczny, nie skończył tylko dwóch piłek.

Skala ocen: 1 - bardzo słabo, 2 - słabo, 3 - przeciętnie, 4 - dobrze, 5 - bardzo dobrze, 6 - rewelacyjnie.