Naj... Pucharu Polski mężczyzn

Dominika Pawlik

Największa wpadka: alarm przeciwpożarowy w meczu Jastrzębskiego Węgla z Cerradem Czarni Radom

Czwartego seta starcia pomiędzy Jastrzębski Węgiel a Cerrad Czarni Radom przerwały trzy głośne sygnały i komunikat o wykryciu zagrożenia pożarem. Kibice powoli zaczęli opuszczać halę, ale zawodnicy pozostali na boisku. Po kilkunastu minutach alarm został odwołany, a mecz wznowiony. Po zakończeniu spotkania żartowano, że alarm uruchomili fani jastrzębskiej drużyny, by zapobiec ich odpadnięciu z imprezy (Jastrzębski Węgiel prowadził 2:1 w setach, ale w czwartej partii lepiej grali Czarni).

Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!