Jacek Pawłowski

Najkrótszy set:
1. set meczu PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 25:12
Najdłuższy set: 4. set BBTS Bielsko-Biała - AZS Politechnika Warszawska 26:28
Gracze PGE Skry Bełchatów w bardzo efektownym stylu zainaugurowali rywalizację z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Podopieczni Miguela Falaski w pierwszym secie potrzebowali zaledwie 25 minut, aby rozstrzygnąć pierwszego seta na swoją korzyść. Bełchatowianie triumfowali 25:12 i choć w kolejnych partiach nie byli już tak skuteczni, to i tak zainkasowali komplet punktów, pokonując rywali bez straty seta.

Najwięcej emocji w jednej partii zafundowali kibicom zawodnicy BBTS Bielsko-Biała i AZS Politechniki Warszawskiej. Podopieczni Jakuba Bednaruka walcząc o pozostanie w grze, doprowadzili do bardzo emocjonującej końcówki z której wyszli zwycięsko, triumfując 28:26 i doprowadzając tym samym do tie-breaka. Wspomniany set trwał 34 minuty.