Naj... 11. kolejki Orlen Ligi

Natalia Witczyk

Najkrótszy set (punktowo, nie licząc tie-breaków): Pałac Bydgoszcz - Chemik Police II set (11:25)

Najdłuższy set (punktowo): Budowlani Łódź - BKS Aluprof Bielsko-Biała IV set (27:29)
Najkrótszy mecz (czasowo): Polski Cukier Muszynianka Muszyna - Developres SkyRes Rzeszów (67 min.)

Najdłuższy mecz (czasowo): SK bank Legionovia Legionowo - Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza (134 min.)

Najskuteczniejsza w ataku (minimum 6 prób): Małgorzata Lis (BKS Aluprof Bielsko-Biała) - 11/14 (79 proc.)

Najmniej skuteczna w ataku (min. 6 prób): Julia Twardowska (Pałac Bydgoszcz) - 2/16 (13 proc.)