AZS Politechnika Warszawska - Transfer Bydgoszcz na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Dominika Baran
3:1 (21:25, 25:23, 27:25, 25:17) Mecz kończy piorunującym atakiem Paweł Adamajtis, który zasłużenie zostaje wybrany także na MVP spotkania.
Skomentuj 0
2:1 (21:25, 25:23, 27:25, 24:17) Skuteczny Adamajtis i piłka meczowa dla Politechniki.
Skomentuj 0
2:1 (21:25, 25:23, 27:25, 22:15) Błędy, błędy, błędy. Sami bydgoszczanie nie wierzą już chyba w swoje zwycięstwo.
Skomentuj 0
2:1 (21:25, 25:23, 27:25, 19:14) Bydgoszczanie rozbici. Zmiany: Maikel Salas Moreno oraz Bartosz Janeczek.
Skomentuj 0
2:1 (21:25, 25:23, 27:25, 17:13) Carson Clark już nie taki skuteczny. Kolejny blok na amerykańskim atakującym.
Skomentuj 0
2:1 (21:25, 25:23, 27:25, 14:12) Zatko jedną ręką do Szalpuka. Efektowna akcja przynosi cenny punkt.
Skomentuj 0
  • 2:1 (21:25, 25:23, 27:25, 12:11) Pawliński sprawdza wytrzymałość ursynowskiego parkietu. Piłka w trzecim metrze.
    Skomentuj 0
    2:1 (21:25, 25:23, 27:25, 9:9) PW szybko odrabia straty.
    Skomentuj 0
    2:1 (21:25, 25:23, 27:25, 7:9) Atamajtis z prawego skrzydła. Clark wyciągnął się jak długi, ale piłki w obronie nie sięgnął.
    Skomentuj 0
    2:1 (21:25, 25:23, 27:25, 6:8) Mamy kolejne zamieszanie. Zawodnicy zeszli na przerwę techniczną, ale musieli wrócić na boisko, by poczekać na wynik wideoweryfikacji.
    Skomentuj 0
    2:1 (21:25, 25:23, 27:25, 5:7) Sacharewicz skutecznie ze środka.
    Skomentuj 0
    [b]2:1 (21:25, 25:23, 27:25, 4:5) [/b]Blok Politechniki na Walińskim. W asekuracji nie podołał Bonisławski.[b] Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko!Kliknij i polub nas.[/b] Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    2:1 (21:25, 25:23, 27:25, 0:3) Znów imponujący początek gości.
    Skomentuj 0
    2:1 (21:25, 25:23, 27:25) Po kapitalnych emocjach partię kończy autowy atak Marcina Wiki.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 26:25) Blok Juraja Zatko!
    Skomentuj 0
    2:1 (21:25, 25:23, 24:25) To nie koniec emocji. Adamajtis tym razem w aut. Ten sam błąd popełnia Pawliński.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 24:22) Adamajtis-show!
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 23:22) Dawid Gunia na podwyższenie bloku. Politechnika popełnia błąd dotknięcia siatki.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 22:21) Tomasz Wieczorek na parkiecie.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 22:20) Bydgoska niemoc w ataku. Tym razem blok zalicza Mateusz Sacharewicz.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 21:20) Profesorskie zagranie Pawlińskiego i AZS PW znów na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 20:20) Walińskiemu nie udaje przebić się przez ścianę nad siatką. Czas dla Kardasa.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 18:20) Szalpuk odbija się od bydgoskiego bloku.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 16:17) Clark obija ręce Szalpuka.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 15:16) Siatkarska czapa na Adamajtisie. Piłka spadła na boisko szybciej niż sam zawodnik.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 14:12) Drużyny idą łeb w łeb. Wideoweryfikacja korzystna dla AZS PW, ale bydgoszczanie nie dają za wygraną i proszą o kolejną. Jak się można było spodziewać, ta także nic gościom nie dała.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 11:11) Inżynierowie próbują wbić piłkę w pierwszy metr boiska. I tym razem kończy się to stratą punktu.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 10:10) Mateusz Sacharewicz efektownie, ale... w aut.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 10:8) Skutecznie ze środka Jank Nowakowski.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 9:6) Tym razem świetnym atakiem popisał się Marcin Nowak.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 7:5) Adamajtis i Szalpuk kapitalnie w ofensywie.
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23, 3:1) Po przerwie lepiej rozpoczęli gospodarze. Rozkręca się Szalpuk, któremu PW zawdzięcza już dwa punkty w tej partii.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    1:1 (21:25, 25:23) Seta kończy Marcin Wika, zagrywając w siatkę. Przed nami 10-minutowa przerwa.
    Skomentuj 0
    0:1 (23:20) Adamajtis znów wykorzystuje blok rywali.
    Skomentuj 0
    0:1 (22:19) Jak na kapitana przystało, Maciej Pawliński przerywa niemoc drużyny. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    0:1 (21:19) Po ataku Marcina Wiki, goście niebezpiecznie zbliżyli się do gospodarzy. Trener Bednaruk reaguje natychmiastowo i bierze czas.
    Skomentuj 0
    0:1 (21:17) Juraj Zatko w nietypowej dla siebie roli atakującego natyka się na szczelny blok bydgoszczan.
    Skomentuj 0
    0:1 (20:16) Genialna zagrywka Adamajtisa wzdłuż bocznej linii. Czas dla trenera Kardasa.
    Skomentuj 0
    0:1 (18:15) Paweł Woicki broni wprawdzie atak Pawlińskiego, ale sędzia słusznie odgwizduje piłkę niesioną.
    Skomentuj 0
    0:1 (15:13) Paweł Adamajtis dobrze zastępuje Adriana Gontariu. Tym razem mądrze w ataku.
    Skomentuj 0
    0:1 (13:12) Amerykanin trzyma cały atak Transferu Bydgoszcz na przyzwoitym poziomie.
    Skomentuj 0
    0:1 (11:9) Carson Clark skutecznie z prawego ataku.
    Skomentuj 0
    0:1 (8:7) Prowadzenie PW na pierwszej przerwie technicznej. Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    0:1 (5:5) Większa skuteczność w ataku od razu przynosi efekty. Mamy wyrównanie.
    Skomentuj 0
    0:1 (3:5) Artur Szalpuk zdobywa dwa punkty dla AZS PW.
    Skomentuj 0
    0:1 (0:4) Bydgoska lokomotywa szybko się rozkręca. Zdenerwowany trener Jakub Bednaruk prosi o czas.
    Skomentuj 0
    0:1 (0:2) Drugą partię dobrze rozpoczynają goście. Kiwka Pawła Woickiego, blok Jana Nowakowskiego i Politechnika znów musi gonić.
    Skomentuj 0
    0:1 (21:25) Dwa błędy Inżynierów w polu zagrywki w samej końcówce seta i gospodarze przegrywają inauguracyjnego seta.
    Skomentuj 0
    0:0 (20:23) I mamy pierwszą kontrowersję. Po ataku Szalpuka sędziowie dopatrzyli się błędu. System challenge potwierdził racje protestujących gospodarzy.
    Skomentuj 0
    0:0 (19:23) Jan Nowakowski przerywa dobrą passę gospodarzy.
    Skomentuj 0
    0:0 (19:22) Przebudzenie Politechniki i dwa punkty z rzędu. Szkoleniowiec bydgoszczan prosi o przerwę na żądanie.
    Skomentuj 0
    0:0 (17:22) Z kwadratu dla rezerwowych wyciągnięty także Artur Szalpuk. Rotacje jednak niewiele dają, bo Inżynierowie tracą już 5 punktów.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:20) Trener Jakub Bednaruk także sięga po rezerwowych. Na parkiecie witamy Pawła Adamajtisa.
    Skomentuj 0
    0:0 (16:19) Na boisku Bartosz Janeczek.
    Skomentuj 0
    Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko!Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
    Skomentuj 0
    0:0 (15:18) Błąd przejścia środkowej linii popełniają gospodarze i przewaga bydgoszczan rośnie. Drugi czas dla trenera Bednaruka.
    Skomentuj 0
    0:0 (14:15) Maciej Pawliński posyła zagrywkę w okolicę band reklamowych i Transfer Bydgoszcz znów ma dwupunktową przewagę na przerwie technicznej.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:14) Zmiana na przyjęciu w zespole Politechniki. Na boisku Maciej Olenderek.
    Skomentuj 0
    0:0 (11:13) Carson Clark po profesorsku dwukrotnie wybija piłkę po bloku w aut. Trener Bednaruk prosi o czas.
    Skomentuj 0
    0:0 (10:11) Zagrywka Iwana Kolewa w pół siatki. Rywale odpowiadają zagrywką autową.
    Skomentuj 0
    0:0 (8:8) Dwa punktowe ataki Mateusza Sacharewicza z przesuniętej krótkiej. Przeciwnicy nie mieli co zbierać.
    Skomentuj 0
    0:0 (6:8) Na pierwszej przerwie technicznej dwupunktowe prowadzenie bydgoszczan. Iwan Kolew zaatakował piłkę w antenkę.
    Skomentuj 0
    0:0 (4:6) Jak na razie mamy w Arenie Ursynów pojedynek na bloki.
    Skomentuj 0
    0:0 (3:4) Tym razem szczelnym potrójnym blokiem popisują się Inżynierowie.
    Skomentuj 0
    0:0 (1:3) Fantastyczny blok bydgoszczan na Adrianie Gontariu.
    Skomentuj 0
    AZS Politechnika Warszawska: Pawliński, Nowak, Zatko, Kolew, Sacharewicz, Gontariu, Potera (libero) Transfer Bydgoszcz: Wika, Jurkiewicz, Waliński, Woicki, Nowakowski, Clark, Bonisławski (libero)
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Witamy z Areny Ursynów. Drużyny rozpoczęły już przedmeczową rozgrzewkę. Początek spotkania o godzinie 19:00.