Bayern za burtą Ligi Mistrzów. Zobacz memy po meczu z Atletico

O klęsce Bayernu Monachium zadecydował jeden błąd w defensywie w drugiej połowie spotkania. W finale Ligi Mistrzów zagra Atletico Madryt. Jak kibice komentują wydarzenia na Allianz Arena?

Redakcja
Redakcja

Pep Guardiola nie zdobędzie Ligi Mistrzów na pożegnanie z Bayernem Monachium. Jego drużyna co prawda wygrała we wtorek z Atletico Madryt 2:1, ale do awansu do finału zabrakło jej jednej bramki (0:1 w pierwszym meczu).

Do przerwy nic nie wskazywało na to, aby to goście mieli świętować sukces. Bawarczycy dominowali na boisku i tylko kapitalna dyspozycja Jana Oblaka w bramce (obronił m.in. rzut karny), sprawiła, że prowadzili zaledwie 1:0 po golu Xabiego Alonso.

O klęsce monachijczyków zadecydował jeden błąd w defensywie w drugiej połowie. Drużyna mistrza Niemiec czekała aż sędzia zagwiżdże pozycję spaloną Antoine'a Griezmanna. Nic takiego jednak się nie stało. Francuz zachował zimną krew i pokonał Manuela Neuera.

Gola zwycięskiego dla Bayernu strzelił Robert Lewandowski. Jak się później jednak okazało, było to trafienie na pożegnanie z Champions League. W międzyczasie bramkarz z Monachium zdołał obronić jeszcze "jedenastkę" (nie powinno jej być, bo faul był przed "szesnastką").

Na kolejnych stronach zobaczysz najlepsze memy po meczu Bayernu z Atletico w półfinale Ligi Mistrzów.

Bayern Monachium zasłużenie odpadł z Ligi Mistrzów?