Kokpit Kibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Skoki narciarskie
 • Tenis

W skąpym bikini, obcisłej sukience. Zjawiskowe zdjęcia piłkarskiej WAG z wakacji

Gregory van der Wiel skorzystał z przerwy na mecze reprezentacji i pojechał ze swoją dziewczyną, Rose Bertram, na krótki wypoczynek do Dubaju.
Przemek Sibera
Przemek Sibera

Gregory van der Wiel nie dostał powołania do reprezentacji Holandii na spotkania eliminacyjne do mistrzostw świata z Białorusią (4:1) i Francją (10 października). Krótką przerwę sportowiec wykorzystał na egzotyczną wycieczkę.

Zdjęcia z wypadu do Dubaju zakochani opublikowali na portalach społecznościowych. Uwagę fanów przykuła przede wszystkim Rose Bertram, która pozowała do zdjęć w skąpym bikini, obcisłej sukience i spódnicy, które podkreślały jej kobiece kształty.

Van der Wiel i Bertram są razem od 2014 roku. Partnerka piłkarza jest modelką od 13. roku życia. W przeszłości współpracowała z takimi markami jak H&M, L'Oréal, Hunkemöller czy Primark. W 2015 roku została pierwszą Belgijką w historii, której zdjęcia znalazły się w "Sports Illustrated Swimsuit Issue".

Na kolejnych stronach zobaczysz fotki pary z Dubaju.

Podoba ci się Rose Bertram?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportowyBar na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (3):
 • Paweł - słowo Boże Zgłoś komentarz
  WYRAZEM MOJEJ OPINII JEST TO , CO JEST NAPISANE I POWIEDZIANE JAK NASTĘPNIE WIDAĆ -W Apokalipsie św. Jana Apostoła czytamy też o tym, że pierwszy z siedmiu aniołów, mających 7 czasz
  Czytaj całość
  złotych pełnych gniewu Boga żyjącego na wieki wieków, wylał swą czasze na ziemi. A wrzód złośliwy, bolesny wystąpił na ludziach, którzy mieli/mają na sobie znamię Bestii” (16,1-2). Tak o tym fragmencie Apokalipsy, mówi Matka Boża w Orędziu nr 412 zatytuł. ‘Anioł pierwszej plagi’ do Jej umiłowanych synów, Kapłanów: … Przyszła na świat godzina wielkiego ucisku, ponieważ Aniołowie Pana zostali wysłani ze swymi plagami na ziemię, aby ją ukarać… doszło dziś do zalegalizowania wszelkich grzechów nieczystych – jako dobrych. Zaczęto niszczyć sumienia dzieci i młodzieży, prowadząc je do przekonania, że czyny nieczyste popełniane w samotności nie są już grzechem, że współżycie seksualne narzeczonych przed ślubem jest dozwolone i dobre, że rodziny mogą żyć swobodnie i uciekać się również do środków uniemożliwiających zrodzenie dzieci. Człowiek doszedł do usprawiedliwiania i pochwalania czynów nieczystych przeciwnych naturze i do ustanawiania praw, które stawiają na równi życie rodzinne i wspólne życie homoseksualistów. Nigdy niemoralność, nieczystość i rozpusta nie były w takim stopniu przedmiotem stałego rozpowszechniania – poprzez prasę i wszelkie środki społecznego przekazu – w jakim dzieje się to dzisiaj. Zwłaszcza telewizja stała się zdeprawowanym narzędziem codziennego bombardowania niemoralnymi scenami, mającymi na celu zniszczenie czystości umysłów i serc wszystkich. W miejscach rozrywek – szczególnie w kinach i dyskotekach – stale profanuje się publicznie godność ludzką i chrześcijańską. Jest to czas, w którym Pan, nasz Bóg, jest stale i publicznie znieważany przez grzechy cielesne. Pismo Święte już was ostrzegło, że człowiek popełniający grzechy cielesne znajduje w swoim ciele sprawiedliwą karę.
  • yes Zgłoś komentarz
   'W przeszłości współpracowała z takimi markami jak H&M, L'Oréal, Hunkemöller czy Primark" - a co robi dzisiaj oprócz bycia na wakacjach?
   • Osiedle Czaszki Zgłoś komentarz
    "Krótką przerwę sportowiec wykorzystał na egzotyczną wycieczkę." ... i strzelił kilka goli :)