Piter - Begu na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
6:2, 4:6, 6:3 - Jest!!!!! Begu wyrzuca w aut forhend i jest gem, set i mecz dla Katarzyny Piter!
Skomentuj 1
Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo z wtorkowego pojedynku z udziałem Katarzyny Piter! Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą kolejną relację z występu naszej reprezentantki w Linzu! Do widzenia!
Skomentuj 1
Znakomity wynik naszej reprezentantki, która po przejściu kwalifikacji powalczy w Linzu o premierowy ćwierćfinał zawodów rangi WTA! Kolejną rywalką Polki będzie rozstawiona z numerem siódmym Słowaczka Dominika Cibulkova!
Skomentuj 0
Po dwóch godzinach i pięciu minutach Katarzyna Piter pokonała 6:2, 4:6, 6:3 Irinę Begu i po raz drugi w swojej karierze zagra w II rundzie zawodów głównego cyklu!
Skomentuj 1
*6:2, 4:6, 5:3 - Rywalka pomaga! Wyrzuca bekhend w aut i jest piąty meczbol dla Polki!