Agnieszka Radwańska - Andreea Mitu na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Smoliński
Pojedynek Polki z Rumunką odbędzie się we wtorek, jako drugi w kolejności od godz. 12:30 naszego czasu, zaraz po zakończeniu spotkania pomiędzy Stanem Wawrinką a João Sousą. Oczywiście na korcie numer 2.
Skomentuj 0
Wszystko jest już jasne, gra zostanie wznowiona dopiero we wtorek!
Skomentuj 4
  • basher Zgłoś komentarz
    Cyrzyjk by powiedział, że to podstępny spisek różnych wszechmocnych przeciwko Adze. Żeby ją wykończyć.
    • Masha Trawiasta Zgłoś komentarz
      Wróżba Isiomaniaków się sprawdziła - nie będzie odpoczynku przed meczem z Cassey
      • tomasf33 Zgłoś komentarz
        no niestety,jutro szykuje się duzo meczy Polaków.. :)
        Zobacz więcej komentarzy (1)
        Czekamy na oficjalną decyzję organizatorów. W sumie przerwanych zostało siedem spotkań, z czego dwa ostatnie zaplanowane na poniedziałek w I rundzie singla mężczyzn. Warto odnotować, że mecze te zostały przerwane, kiedy Jo-Wilfried Tsonga i Sam Querrey mieli serwować po końcowe zwycięstwo.
        Skomentuj 2
        Bardzo małe są szanse, by tenisistki wróciły dziś na kort. W Londynie robi się coraz bardziej ciemno, w związku z czym jest wielce prawdopodobne, że pojedynek zostanie przełożony na wtorek.
        Skomentuj 1
        Gra została przerwana, a kort przykryty specjalnym materiałem. Tenisistki udały się do szatni.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Andreea Mitu *4:2 - Niestety, mecz został przerwany z powodu opadów deszczu.
        Skomentuj 1
          Aga, trzeba było skupić się przy returnie to miałabyś już seta (6:0)
        • Agnieszka Radwańska - Andreea Mitu *4:2 - Przełamanie! Mitu pakuje bekhend w siatkę i Agnieszka Radwańska ma breaka!
          Skomentuj 1
          Agnieszka Radwańska - Andreea Mitu 3:2* - Aut! Break point dla Radwańskiej!
          Skomentuj 2
          Agnieszka Radwańska - Andreea Mitu 3:2* - Rumunka wyrzuciła forhend w aut, ale po chwili zmusiła Polkę do błędu i jest po 30.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Andreea Mitu 3:2* - Krakowianka przegrała pierwszy punkt, ale cztery kolejne wygrała już bardzo pewnie. Mitu popełniła kilka błędów niewymuszonych i Radwańska utrzymała serwis do 15.
          Skomentuj 1
          Agnieszka Radwańska - Andreea Mitu *2:2 - Mitu póki co nie do ruszenia przy własnym podaniu. Rumunka gra mocno i pewnie. Właśnie po raz drugi wygrała serwis do zera.
          Skomentuj 2
          Agnieszka Radwańska - Andreea Mitu 2:1* - Trzy świetne serwisy naszej reprezentantki, a na koniec gema winner z forhendu. Radwańska wygrała podanie do zera.
          Skomentuj 1
          Agnieszka Radwańska - Andreea Mitu *1:1 - Odpowiedź Rumunki znakomita, gem wygrany "na sucho".
          Skomentuj 2
          Agnieszka Radwańska - Andreea Mitu 1:0* - Pewnie utrzymany serwis przez Polkę, tylko jeden stracony punkt krakowianki.
          Skomentuj 2
          Sędzia główny, Hiszpan Felix Torralba, dał znać do rozpoczęcia pojedynku! Podaje Agnieszka Radwańska!
          Skomentuj 1
          Ceremonia losowania już za nami. Tenisistki udały się na krótką rozgrzewkę i wkrótce zaczynamy mecz!
          Skomentuj 4
          Obie panie są już na korcie!
          Skomentuj 2
          Kort numer 2 jest już wolny, Rosjanin Andriej Kuzniecow w czterech setach pokonał Brytyjczyka Daniela Evansa. W Londynie dzień chyli się powoli ku końcowi, ale miejmy nadzieję, że Polka zdoła szybko przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść!
          Skomentuj 0
          Od godz. 20:45 zapraszamy na relację na żywo z meczu I rundy wielkoszlemowego Wimbledonu pomiędzy Agnieszką Radwańską a Andreeą Mitu.