Turniej WTA we Florianopolis, II runda: Paula Kania - Gabriela Ce na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Karolina Konstańczak
autor:
Rafał Smoliński
Paula Kania - Gabriela Ce 2:6, 6:7(7) - Po dwóch godzinach i sześciu minutach Paula Kania przegrywa z Garbielą Ce. Polka w drugiej partii zmarnowała aż sześć piłek setowych.
Skomentuj 2
Dziękujemy serdecznie Państwu za śledzenie naszej relacji na żywo z meczu Pauli Kani, której niestety nie udało się awansować dalej. Zapraszamy na czwartkowe spotkanie z udziałem Jerzego Janowicza. Tymczasem dziękujemy i życzymy miłego popołudnia.
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Kania przegrała ze znacznie niżej notowaną od siebie rywalką. Polka zajmuje 134. pozycję, natomiast Brazylijka dopiero 249.
Skomentuj 1
Paula Kania nie wykorzystała szansy na osiągnięcie najlepszego wyniku w karierze. Polka bowiem jeszcze nigdy nie awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA.
Skomentuj 1
Paula Kania - Gabriela Ce 2:6, 6:6 (7-8)* - Polka traci podanie w samej końcówce seta i to jej rywalka ma pierwszą piłkę meczową.
Skomentuj 2
  • Paula Kania - Gabriela Ce *2:6, 6:6 (7-7) - Ce po długiej akcji wyrównuje na 7-7.
    Skomentuj 3
    Paula Kania - Gabriela Ce *2:6, 6:6 (7-6) - Winner Polki i kolejna okazja setowa.
    Skomentuj 1
    Paula Kania - Gabriela Ce 2:6, 6:6 (6-6)* - Aut Polki i zmarnowana druga okazja setowa. W sumie naszej reprezentantce uciekło już pięć szans w tej odsłonie.
    Skomentuj 2
    Paula Kania - Gabriela Ce 2:6, 6:6 (6-5)* - Kania nie wykorzsytuje okazji przy swoim serwisie, ale nadal pozostaje jej jeszcze piłka setowa przy podaniu rywalki.