Puchar Davisa, baraż: Polska - Słowacja na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Marcin Motyka
Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 6:2 - Gem, set, mecz i wielka radość Jerzego Janowicza! Łodzianin w czterech setach pokonał Norberta Gombosa i wyrównał na 1-1 stan rywalizacji Polski ze Słowacją.
Skomentuj 1
Dziękujemy Państwu za obecność podczas naszej relacji na żywo z meczu Jerzego Janowicza z Norbertem Gombosem. Zapraszamy na jutro na godz. 13:00, gdy rozpocznie się gra deblowa konfrontacji Polski ze Słowacją.
Skomentuj 0
Reasumując: Polska remisuje 1-1 ze Słowacją po pierwszym dniu. W grze otwarcia Michał Przysiężny przegrał 4:6, 4:6, 4:6 z Martinem Klizanem. W drugim pojedynku natomiast Jerzy Janowicz pokonał 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 6:2 Norberta Gombosa.
Skomentuj 0
Oto statystyki meczu Jerzego Janowicza z Norbertem Gombosem.
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 6:7(5), 5:2 - Dwa meczbole dla Janowicza!
Skomentuj 0
Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 6:7(5), 5:2 - Forhend Gombosa zatrzymał się na taśmie. Drugie przełamanie dla Janowicza, który nowymi piłkami będzie serwował po zwycięstwo.
Skomentuj 1
  • Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 4:2* - Piłka na drugie przełamanie w tym secie dla Polaka.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 4:2* - Cztery kolejne łatwo wygrane punkty i Janowicz jest o dwa gemy od triumfu.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 6:7(5), 3:2 - Gombos do 15, ale Janowicz nie przyłożył się do tego gema serwisowego rywala.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 3:1* - Janowicz gra tak, jak powinien. Pewnie, spokojnie i skutecznie przy własnym serwisie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 6:7(5), 2:1 - Jest pierwszy gem w czwartym secie dla Gombosa.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 2:0* - Walka na przewagi w trzecim gemie. Bardzo ważnym, który może dać Polakowi podwójne przełamanie.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 2:0* - Gombos już nie gra tak regularnie, jak w poprzednim secie. Równowaga przy podaniu Słowaka.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 2:0* - Janowicz na fali. Po przełamaniu gem serwisowy do zera.
    Skomentuj 1
    Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 6:7(5), 1:0 - Podwójny błąd serwisowy i przełamanie. Wymarzony początek czwartego seta dla Janowicza!
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 0:0* - Ale po raz kolejny w tym meczu przy piłce na przełamanie Gombos posyła znakomity serwis. Będzie jednak druga szansa dla łodzianina.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 0:0* - Podwójny błąd serwisowy Gombosa i break point dla Janowicza.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 0:0* - Równowaga w gemie otwarcia czwartego seta przy serwisie Gombosa.
    Skomentuj 0
    Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 0:0* - Przerwa pomiędzy trzecim a czwartym setem będzie dłuższa, bo Norbert Gombos udał się do szatni.
    Skomentuj 1
    • margota Zgłoś komentarz
      Wierzę, że będzie dobrze :)) Jerzu pozbiera się ! Da radę ! Cierpliwie !!
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:7(5), 0:0* - Gem i trzeci set Norbert Gombos! Jerzy Janowicz zagrał cudownego woleja, ale Słowak tylko sobie znanym sposobem minął Polaka i wygrał trzecią partię, w której łodzianin miał trzy meczbole.
      Skomentuj 4
      Zobacz więcej komentarzy (1)
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 6:6(5-6) - Bekhendowy błąd Janowicza i setbol dla Gombosa.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:6(5-5)* - Nieznacznie wyrzucone minięcie Janowicza.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:6(5-4)* - Kolejny świetny serwis.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 6:6(4-4) - Wygrywający serwis Polaka.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 6:6(3-4) - As Gombosa.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:6(3-3)* - Zmiana stron przy remisie.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:6(3-2)* - Zła decyzja Janowicza o skrócie i Polak został za nią ukarany, tracąc przewagę mini breaka.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 6:6(3-1) - Return w siatkę Słowaka.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 6:6(2-1) - Podwójny błąd serwisowy Gombosa.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:6(1-1)* - Błąd za błąd. Tym razem pomylił się Słowak.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:6(0-1)* - Forhendowy błąd Janowicza i mini break dla Gombosa.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 6:6 - A więc tie break. Obyśmy mieli powtórkę z pierwszego seta.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:5* - Wścieka się Janowicz, ale na taki serwis Gombosa nie był w stanie znaleźć recepty. Trzeci meczbol obroniony.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:5* - Pięknie minięcie i trzecia piłka meczowa.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:5* - Znów się nie udało. Po raz kolejny zawiódł bekhend.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:5* - Niestety, meczbol niewykorzystany. Janowicz wyrzucił bekhend. Ale będzie druga szansa dla Polaka.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:5* - Meczbol!
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:5* - Równowaga przy serwisie Gombosa. Janowicz o dwie piłki od zwycięstwa.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 6:5* - Najdłuższy serwisowy gem Janowicza w dzisiejszym pojedynku, ale najważniejsze, że zwycięski.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 5:5 - Pojawiają się błędy w grze Janowicza, a Gombos czuje swoją szansę. Zacięty gem. Piąta równowaga.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 5:5 - Jednak znów łodzianin ratuje się serwisem. Powrót do równowagi.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 5:5 - Będzie druga szansa dla Gombosa.
      Skomentuj 2
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 5:5 - Ale Janowicz odpalił rakietę! Potężny serwis i break point obroniony.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 5:5 - Break point dla Gombosa po forhendzie w siatkę Janowicza.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 5:5 - Gramy dalej. Gombos utrzymał własne podanie i wyrównał na 5:5.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 5:4* - Niestety, mamy powtórkę z drugiego seta. Janowicz znów oddał serwis, podając przy stanie 5:3.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 5:3 - Czyżby niestety powtórka z drugiego seta? Dwa break pointy dla Gombosa.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 5:3 - Przełamanie. Janowicz ruszył do przodu, a minięcie Gombosa zatrzymało się na siatce. Break za ósmą szansą i Polak serwuje, by wygrać.
      Skomentuj 3
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 4:3* - Bekhend Gombosa w siatkę. Drugi w tym gemie break point dla Janowicza.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 4:3* - Niestety, Gombos znów ratuje się doskonałym serwisem.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 4:3* - Błąd Gombosa przy siatce i break point dla Janowicza.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 4:3* - I tradycyjnie. Równowaga przy serwisie Gombosa.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 4:3* - 15 as na zakończenie siódmego gema trzeciego seta, w którym Janowicz jest niemal bezbłędny przy własnym podaniu.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 3:3 - Trzeci z rzędu gem na przewagi przy serwisie Gombosa, ale znów Słowak obronił podanie.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 3:2* - Gombos z problemami, a Janowicz szybko, łatwo i przyjemnie. Gem łodzianina "na sucho".
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 2:2 - Najdłuższy gem meczu dla Gombosa, który obronił cztery piłki na przełamanie.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 2:1* - Gombos broni się serwisem. Powrót do równowagi.
      Skomentuj 1
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 2:1* - Czwarta szansa dla Janowicza.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 2:1* - Szczęście po stronie Gombosa. Drugi serwis trafiony w linię i break point obroniony.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 2:1* - Fenomenalny return Janowicz i trzecia piłka na przełamanie!
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 2:1* - Piękna akcja Gombosa przy siatce. Break point obroniony.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 2:1* - Niestety, szansa niewykorzystana. Janowicz wyrzucił bekhend. Ale będzie druga okazja.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 2:1* - Break point dla Janowicza!
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 2:1* - Rutynowy gem Janowicza. Jeden stracony punkt przy serwisie łodzianina.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 1:1 - Gem dla Gombosa z szansami dla Janowicza, ale Słowak obronił podanie, oddalając dwa break pointy.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 1:0* - Gombos broni się serwisem.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 1:0* - Ale będzie druga szansa dla Janowicza po tym, jak popisał się pięknym minięciem.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 1:0* - Znakomicie Gombos. Mocny serwis i kończący forhend w sam narożnik.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 1:0* - I piłka na przełamanie po świetnym returnie Janowicza.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 1:0* - Równowaga przy serwisie Gombosa.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 6:4, 1:0* - Pewne otwarcia trzeciego seta. Gem Janowicz bez straty punktu, zwieńczony asem.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 0:0 - Trzeciego seta serwisem rozpocznie Janowicz.
      Skomentuj 0
      Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 6:4, 0:0 - Gem i drugi set Jerzy Janowicz! W ostatnim punkcie tej partii Norbert Gombos trafił z forhendu w siatkę.
      Skomentuj 9
        No widzisz ? Jest czym się denerwować !
          Jak Jerzu gra to w większości się denerwuję. Jakoś tak się dzieje, ale za to jak wygrywa to jestem uniesiona szczęściem za niego i za siebie :))
          • skakun Zgłoś komentarz
            Na szczęście dziś nie mamy zbyt wielu powodów do denerwowania :-)
            Zobacz więcej komentarzy (6)
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 5:4* - Dwa setbole dla Janowicza!
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 5:4* - As Janowicza, drugi as i kończący forhend, ale w wykonaniu Gombosa. Niestety, przełamanie dla Słowaka.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 5:3 - Nie ma piłek setowych dla Janowicza. Są break pointy, i to trzy, dla Gombosa.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 5:3 - Gem dla Gombosa, ale teraz Janowicz będzie serwował, by wyjść na prowadzenie 2-0 w setach.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 5:2* - Było 0-30 przy podaniu Janowicza, ale cztery znakomite serwisy dały gema tenisiście z Łodzi.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 4:2 - Gem dla Gombosa. Słowak obronił trzy break pointy i utrzymał podanie.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 4:1* - Jednak Słowak broni się podaniem.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 4:1* - Świetny return i trzeci break point dla Janowicza.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 4:1* - Dwie szanse, ale obie niewykorzystane. Brawa należą się Gombosowi, który świetnie rozgrywał wymiany.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 4:1* - Dwie piłki na przełamanie dla Janowicza.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 4:1* - I gem dla Janowicza. Od stanu 15-40 Polak posłał cztery wygrywające serwisy.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 3:1 - Brawa dla Janowicza! Dwa break pointy obronione dwoma świetnymi serwisami.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 3:1 - Dwie piłki na breaka dla Słowaka.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 3:1 - Jest pierwszy gem w drugim secie dla Gombosa, choć nie było łatwo. Musiał odrabiać stratę 15-30.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 3:0* - Janowicz przejął inicjatywę na korcie w Gdyni. Piąty z rzędu wygrany gem przez łodzianina.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 2:0 - Kapitalny gem Janowicza. Polak notuje pierwsze w meczu przełamanie, wygrywając serwis rywala bez straty punktu.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 7:6(1), 1:0* - Gem otwarcia drugiego seta pod znakiem potężnych serwisów Polaka.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *7:6(1), 0:0 - Gem i pierwszy set Jerzy Janowicz! Fantastyczna postawa w tie breaku dała łodzianinowi wygraną w partii otwarcia.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 6:6(6-1)* - Wygrywający serwis i pięć setboli.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *6:6(5-1) - Gombos z forhendu w siatkę. Zmiana stron przy wysokim prowadzeniu Janowicza.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *6:6(4-1) - Tym razem skrót Polaka w siatkę.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 6:6(4-0)* - Bekhend w siatkę Gombosa i drugi mini break.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 6:6(3-0)* - Kapitalny skrót Polaka.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *6:6(2-0) - Return Gombosa w siatkę.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *6:6(1-0) - Wygrana wymiana i mini przełamanie dla Janowicza.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 6:6* - A więc tie break zadecyduje o losach pierwszego seta.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *5:6 - Powtórka z dziewiątego gema. Pierwszy punkt dla Janowicza, cztery kolejne dla Gombosa.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 5:5* - Cztery potężne serwisy i gem dla Polaka.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *4:5 - Od 0-15 cztery kolejne punkty dla Gombosa. Po przerwie Janowicz będzie serwował, aby nie przegrać pierwszego seta.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 4:4* - Janowicz zrobił doskonały użytek z nowych piłek. Drugi z rzędu gem serwisowy, w którym Polak nie stracił punktu.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *3:4 - Gombos pokazuje, że także potrafi posyłać mordercze serwisy. Gem dla Słowaka do 15.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 3:3* - Perfekcyjny gem Janowicza. Serwisy 228 i 235 km/h. Gombos był bezradny.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *2:3 - Szkoda, bo przy stanie 30-30 była szansa dla Janowicza, ale nasz tenisista przestrzelił bekhend. W kolejnej akcji natomiast popełnił błąd z forhendu. Gem dla Gombosa.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 2:2* - Bardzo trudny gem dla Janowicza. Polak miał swoje problemy z podaniem, popełnił trzy podwójne błędy, ale obronił serwis.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *1:2 - Broni się Janowicz! Znakomity serwis na ciało rywala i break point oddalony.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *1:2 - Dwa podwójne błędy serwisowe Janowicza, do tego pomyłka przy siatce i break point dla Słowaka.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *1:2 - Mocne uderzenia Gombosa z linii końcowej sprawiają kłopoty Janowiczowi.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos 1:1* - Potężne serwisy, mocne bekhendy i forhendy, skuteczne skróty oraz cięte slajsy. Janowicz pokazał pełnię swoich atutów i utrzymał podanie bez straty punktu.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz - Norbert Gombos *0:1 - Gombos rozpoczął mecz od nieudanej akcji przy siatce, ale zapisał na swoim koncie gema otwarcia.
            Skomentuj 0
            Zaczynamy od serwisu Słowaka!
            Skomentuj 0
            Presja w tej grze spoczywa na barkach Jerzego Janowicza. Łodzianin nie dość, że jest zdecydowanym faworytem tej konfrontacji, to jeszcze przystępuję do rywalizacji przy stanie 1-0 dla Słowacji. Ewentualna porażka Janowicza postawi naszą drużynę w trudnym położeniu.
            Skomentuj 0
            Dzisiejszy mecz będzie pierwszym pojedynkiem pomiędzy Jerzym Janowiczem a Norbertem Gombosem.
            Skomentuj 1
            Jerzy Janowicz i Norbert Gombos są już na placu gry.
            Skomentuj 0
            Jerzy Janowicz i Norbert Gombos już za kilka chwil pojawią się na korcie w Gdynia Arena.
            Skomentuj 0
            Reprezentacja Polski staje przed historyczną szansą. Po raz pierwszy w dziejach Biało-Czerwoni mogą awansować do Grupy Światowej Pucharu Davisa. Rywalem naszej reprezentacji jest Słowacja, finalista Pucharu Davisa z 2005 roku. Za nami już pierwsza gra tej rywalizacji. Michał Przysiężny, druga rakieta naszego kraju, przegrał 4:6, 4:6, 4:6 z liderem ekipy gości, Martin Klizan. Za kilka chwil rozpocznie się druga konfrontacja. Najlepszy polski tenisista Jerzy Janowicz zmierzy się z drugim tenisistą naszych rywali, Norbertem Gombosem.
            Skomentuj 0
            Od godz. 17:20 zapraszamy na relację na żywo z barażowego pojedynku o Grupę Światową Pucharu Davisa pomiędzy reprezentacjami Polski i Słowacji.