KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

WTA Tiencin, II runda: Agnieszka Radwańska - Qiang Wang na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Łukasz Iwanek
Agnieszka Radwańska - Qiang Wang 6:1, 6:1 - Długi gem, złożony z 16 punktów. Wang odpiera dwie piłki meczowe, ale przy trzeciej wyrzuca bekhend. Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska!
Skomentuj 0
Dziękujemy, że byli państwo razem z nami i już teraz serdecznie zapraszamy na naszą relację na żywo z piątkowego meczu najlepszej polskiej tenisistki. Życzymy miłego dnia!
Skomentuj 6
Zobacz więcej komentarzy (3)
Agnieszka Radwańska pokonała Chinkę Qiang Wang 6:1, 6:1 i awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA International w Tiencinie. O półfinał Polka zagra w piątek z Rosjanką Jelizawietą Kuliczkową.
Skomentuj 1
Agnieszka Radwańska - Qiang Wang 6:1, 5:1* - Dwa kolejne punkty dla Radwańskiej, która podwyższa prowadzenie po odparciu trzech break pointów!
Skomentuj 5
Zobacz więcej komentarzy (2)
Agnieszka Radwańska - Qiang Wang *6:1, 4:1 - Radwańska zdobywa cztery punkty z rzędu, ale Wang ostrym returnem przywraca stan równowagi.
Skomentuj 1
Agnieszka Radwańska - Qiang Wang *6:1, 4:1 - Długa wymiana, w której Wang wypracowała sobie przewagę sytuacyjną, nie kończy akcji smeczem, ale punkt i tak pada jej łupem bo Radwańska psuje forhend. Forhend daje Chince trzy break pointy!
Skomentuj 0
 • Agnieszka Radwańska - Qiang Wang *6:1, 4:1 - Prosty błąd Chinki i break point. Agnieszka Radwańska sprowadza rywalkę do defensywy głębokim returnem, poprawia krosem forhendowym i będąca pod presją Wang wyrzuca forhend po krosie. Przełamanie!
  Skomentuj 0
  Agnieszka Radwańska - Qiang Wang 6:1, 3:1* - Wang pakuje forhend w siatkę. Długa wymiana, na zakończenie Chinka wymusza na Radwańskiej błąd głębokim krosem forhendowym. Polka wyrzuca forhend i 30-30. Na ostrego krosa forhendowego rywalki Radwańska przegrywa bitwę na krosy forhendowe. Bekhend Chinki po zetknięciu z taśmą wylatuje poza kort i równowaga.
  Skomentuj 0
  Agnieszka Radwańska - Qiang Wang 6:1, 3:1* - Odważna akcja Wang, ale zakończona nieudanym wolejem. Chinka wyrzuca dwa bekhendy i gem do zera dla Radwańskiej.
  Skomentuj 0
  Agnieszka Radwańska - Qiang Wang *6:1, 2:1 - Agnieszka Radwańska głębokim forhendem wymusza na rywalce błąd i uzyskuje przełamanie!
  Skomentuj 0