WTA Shenzhen, II runda: Agnieszka Radwańska - Shuai Zhang na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Agnieszka Radwańska - Shuai Zhang 6:1, 7:5 - Wspaniała kontra bekhendowa Polki i skończenie akcji forhendem! Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska!
Skomentuj 0

Dziękujemy, że byli państwo razem z nami i już teraz zapraszamy na naszą relację na żywo z ćwierćfinałowego meczu Agnieszka Radwańska - Qiang Wang, który odbędzie się jutro. Życzymy miłego dnia!
Skomentuj 0

W trwającym 70 minut spotkaniu Polka zaserwowała trzy asy i zdobyła 26 z 36 punktów przy swoim pierwszym podaniu. Agnieszka Radwańska dwa razy oddała własne podanie, a sama wykorzystała sześć z siedmiu break pointów.
Skomentuj 0

Agnieszka Radwańska pokonała Shuai Zhang 6:1, 7:5 i awansowała do ćwierćfinału turnieju WTA International w Shenzhen! Polka potrzebuje jeszcze dwóch wygranych meczów, by wrócić na czwarte miejsce w rankingu WTA.
Skomentuj 0

Agnieszka Radwańska - Shuai Zhang 6:1, 6:5* - Pierwsza piłka meczowa obroniona przez Chinkę ofensywną akcją zwieńczoną drajw wolejem.
Skomentuj 0

Agnieszka Radwańska - Shuai Zhang 6:1, 6:5* - Genialny forhendowy return daje Radwańskiej trzy piłki meczowe!
Skomentuj 1

• Seb Glamour 0
    No i brawo Aga.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • Agnieszka Radwańska - Shuai Zhang 6:1, 6:5* - Efektowny kros bekhendowy Zhang. Świetny bekhend Radwańskiej. Polka utrzymuje podanie do 30.
    Skomentuj 1

• woj Mirmiła 0
      HA! Jest ćwierćfinał, szkoda tylko, że nie spotka w nim Aga Magdy...
    Agnieszka Radwańska - Shuai Zhang *6:1, 5:5 - Wygrywający serwis i odwrotny kros forhendowy pozwalają Chince wyrównać stan seta.
    Skomentuj 2

Byle nie taj.
      6:5... teraz Aga, nie czekaj na taja! ;)
    Agnieszka Radwańska - Shuai Zhang 6:1, 5:4* - Mając 30-0 Zhang popełnia prosty błąd, po tym jak otworzyła sobie kort głębokim serwisem. Chinka wyrzuca forhend i 30-30.
    Skomentuj 0

Agnieszka Radwańska - Shuai Zhang 6:1, 5:4* - Radwańska utrzymuje podanie do 15, ostatni punkt zdobywając ostrym forhendem wymuszającym błąd.