Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia na żywo!

Relację prowadzą : autor:
Marcin Motyka
autor:
Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 4:6, 6:4 - Gem, set i mecz Agnieszka Radwańska! Polka miała trudną przeprawę z Caroline Garcią, ale zdołała po raz drugi w karierze awansować do półfinału turnieju Mutua Madrid Open.
Skomentuj 3
  • żiżu Zgłoś komentarz
    Uff udało :D , naprawdę dobry mecz w wykonaniu obu pań , tylko bić brawo i jednej i drugiej. Wygrała lepsza , bardziej doświadczona czyli nasza kochana Agnieszka :)
    • basher Zgłoś komentarz
      W ogóle, ma trudną drabinkę, ale dzielnie pokonuje kolejne szczeble, brawo!
      • Fuxygen Zgłoś komentarz
        Uff, zmogła ją w końcu. Aga musi coś zrobić z tymi przegrywanymi drugimi setami.
        Dziękujemy Państwu za uwagę podczas naszej relacji z meczu Agnieszki Radwańskiej z Caroline Garcią i zapraszamy już na jutro, gdy krakowianka powalczy o finał w Madrycie z Marią Szarapową.
        Skomentuj 0
        Półfinałową przeciwniczką Agnieszki Radwańskiej będzie Maria Szarapowa. Mecz  ten zostanie rozegrany w sobotę na korcie im. Manolo Santany nie przed godz. 13:00 czasu polskiego.
        Skomentuj 0
        Statystyki meczu Radwańskiej z Garcią prezentują się tak:
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 4:6, 5:4 - Dwa meczbole dla Polki!
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 4:6, 5:4 - Utrzymała serwis i obroniła piłkę meczową Garcia. Po przerwie Radwańska będzie serwować po awans do półfinału.
        Skomentuj 0
      • Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 4:6, 5:3* - Francuzka broniła meczbola kombinacją serwisu i forhendu.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 4:6, 5:3* - Piłka meczowa dla Radwańskiej!
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 4:6, 5:3* - Zrobiło się niebezpiecznie, Radwańska przegrywała 15-30, następnie Francuzka doprowadziła do stanu równowagi, lecz krakowianka utrzymała własne podanie i już tylko jeden wygrany gem dzieli ja od półfinału.
        Skomentuj 0
        Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 4:6, 4:3 - Garcia przegrywa z przełamaniem, ale prezentuje się naprawdę dobrze w trzecim secie. Oprócz pierwszego gema, w którym straciła podanie, w kolejnych bardzo pewnie wygrywa własne podanie.
        Skomentuj 1
        • ExpertOfTennis Zgłoś komentarz
          Bardzo słaby mecz Radwańskiej.Niestety.Ale w każdym turnieju trafia się jeden słabszy :/
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 4:6, 4:2* - Trzy skuteczne ataki Radwańskiej, po których Garcia trzykrotnie nieudolnie próbowała lobować. A na koniec gema piąty w meczu as serwisowy Polki.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 4:6, 3:2 - Znakomity gem francuskiej kwalifikantki. Odważna i agresywna gra, na którą Radwańska nie znalazła sposobu. Polka musi być czujna, bo Garcia pokazuje, iż będzie walczyć do samego końca.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 4:6, 3:1* - Cztery punkty z rzędu wygrane w czwartym gemie przez Radwańską. Wydaje się, że Polka kontroluje sytuację, lecz Garcia jest w stanie w każdej chwili wrócić do gry.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 4:6, 2:1 - Podobna sytuacja jak w dwóch poprzednich setach. Garcia po stracie podania kolejnego gema serwisowego wygrywa po walce.
          Skomentuj 0
          A oto statystyki drugiego seta.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 4:6, 2:0* - Taśma "gra" z Radwańską w trzecim secie. Znów trochę szczęścia po stronie Radwańskiej, ale najważniejsze, że Polka wygrała gema.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 4:6, 1:0 - Idealny początek drugiego seta dla Radwańskiej, break w gemie otwarcia.
          Skomentuj 1
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 4:6, 0:0* - Broni się Garcia, lecz Radwańska będzie mieć trzecią szansę.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 4:6, 0:0* - Szczęście sprzyja Radwańskiej na początku decydującego seta. Dwa break pointy dla Polki.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 4:6, 0:0* - Gem i drugi set Caroline Garcia! Agnieszka Radwańska obroniła pierwszego setbola, lecz przy drugim Francuzka popisała się kapitalnym forhendem.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 4:5 - 15-40 i dwa setbole dla Garcii.
          Skomentuj 5
          Zobacz więcej komentarzy (2)
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 4:5 - Utrzymała podanie po długiej walce na przewagi francuska kwalifikantka. Zwiększa to presję na Radwańskiej, która teraz będzie serwować, by nie przegrać drugiego seta.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 4:4* - Obie tenisistki zdają sobie sprawę z wagi tego gema. Nic więc dziwnego, że jest tak zacięty.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 4:4* - Ważny i pewnie wygrany gem przez Radwańską. Drugi set wkracza w decydującą fazę
          Skomentuj 6
          Zobacz więcej komentarzy (3)
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 3:4 - Bardzo łatwy gem Garcii, znakomicie funkcjonował serwis Francuzki, która jest na fali i nie ma zamiaru poddawać się w walce o półfinał madryckiej imprezy.
          Skomentuj 0
          Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 3:3* - Przełamanie powrotne dla Garcii. Poprzedniego gema Francuzka przegrała mimo prowadzenia 40:0, to tym razem wygrała, choć to Polka prowadziła 30-0.
          Skomentuj 1
          • uwieZ Zgłoś komentarz
            Zaczyna się? Agnieszka miała 3:2, łatwą piłkę na 40:0 - nie skończyła, dostała przełamanie i przegrywa 3:4. To już jakaś tradycja te marnowane okazje.
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 3:2 - Z 30-0 dla Radwańskiej robi się 40-30 dla Garcii, co oznacza piłkę na przełamanie.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 3:2 - Forhend Garcii trafił w siatkę i Francuzka oddała podanie, choć prowadziła 40-0. Trzeci kolejny gem z przełamaniem, w tym drugi dla Radwańskiej.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 2:2* - Garcia obroniła pierwszego break pointa, ale Radwańska ma drugą szansę.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 2:2* -Gem wzlotów i upadków Garcii. Najpierw dwa asy i winner z forhendu, następnie wygrywający return Polki, wolejowy błąd Francuzki i świetna kontra forhendowa Radwańskiej. Break point dla krakowianki po wygranej długiej wymianie.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 2:2* - Przełamanie powrotne dla Francuzki. Pierwszego break pointa Radwańska obroniła, lecz przy drugim jej skrót zatrzymał się na taśmie.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 2:1 - Słabszy moment w grze Radwańskiej i Garcia ma dwie piłki na odrobienie strat.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 2:1 - Kolejna pomyłka Garcii daje Radwańskiej przełamanie!
            Skomentuj 1
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 1:1* - Błędy Francuzki i dwa break pointy dla Radwańskiej.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 1:1* - Drugi kolejny gem na "sucho" przy własnym podaniu wygrany przez Polkę, która także zdobyła 11 z rzędu punktów, gdy serwowała.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *6:4, 0:1 - Garcia otwiera wynik w drugim secie gemem wygranym do 15.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 6:4, 0:0* - Gem i pierwszy set Agnieszka Radwańska! Caroline Garcia robi, co może, lecz to krakowianka jest górą dzięki swojej kreatywności i regularności. Oby tak samo było w drugim secie!
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *5:4 - 40-0 i trzy setbole dla Polki.
            Skomentuj 4
            Zobacz więcej komentarzy (1)
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *5:4 - Wygrała gema serwisowego Garcia, czym utrzymała się jeszcze w pierwszym secie.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 5:3* - Piękna akcja Polki: wyrzucający serwis i bekhend zagrany przeciw stopom biegnącej rywalki. Do tego dwa koleje błyskawiczne punkty i pierwszy raz w tym meczu Radwańska prowadzi z przewagą dwóch gemów.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *4:3 - Kolejna gem, w którym walka toczy się na przewagi, tym razem przy podaniu Radwańskiej. Podwójny błąd serwisowy Polki daje break pointa Garcii.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *4:3 - Udało się za ósmą okazją! Garcia pakuje forhend w siatkę i Radwańska notuje breaka.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 3:3* - Przy siódmej też się nie udało. Zbyt pasywna Polka w wymianie. Przejęła jednak inicjatywę w kolejnej wymianie i od razu są tego efekty - ósma piłka na przełamanie.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 3:3* - Szósta piłka na przełamanie również zmarnowana. Jak będzie przy siódmej?
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 3:3* - Tym razem szczęście było po stronie Francuzki. Piłka po jej zagraniu trafiła w samą linię, co kompletnie zmyliło Polkę. Ale może lepiej powiedzie się przy szóstym break poincie, którego podarowała jej rywalka.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 3:3* - Niesamowita walka w gemie siódmym. Garcia obroniła już cztery piłki na przełamanie, lecz Radwańska będzie mieć piątą szansę.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 3:3* - Radwańska weszła w kort do drugiego podania rywalki, ale przestrzeliła return. W kolejnej akcji szczęście uśmiechnęło się do Polki, piłka po jej zagraniu po taśmie przetoczyła się na stronę rywalki.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 3:3* - Polka nie wykorzystała swojej szansy przy pierwszym break poincie, gdy była zbyt pasywna w wymianie. Natomiast przy drugiej piłce na przełamanie Garcie posłała wygrywający serwis. Jednak po błędzie Francuzki będzie trzeci break point.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 3:3* - 15-40 i po złym woleju Garcii są dwa break pointy dla Polki.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 3:3* - Garcia próbuje jak najszybciej kończyć wymiany, bo wie, że w dłuższych akcjach nie ma z Polką większych szans. Radwańska w gemie szóstym utrzymała własne podanie do 15, a rozgrywkę zwieńczyła pierwszym w meczu asem serwisowym.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *2:3 - Francuzka po przełamaniu dość pewnie wygrała własnego gema serwisowego i odzyskała prowadzenie w pierwszym secie.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 2:2* - Trzy kończące returny Garcii w gemie czwartym i błyskawiczne odrobienie strat przez Francuzkę.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *2:1 - Dwa mordercze returny Garcii i Francuzka ma trzy piłki na odrobienie strat.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *2:1 - Przełamanie na korzyść Radwańskiej i to uzyskane "na sucho"! Znakomity początek naszej tenisistki.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 1:1* - Dwa błędy Francuzki, do tego bajeczny skrót Polki i trzy break pointy.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia 1:1* - Francuzka podejmuje również ryzyko przy podaniu Radwańskiej, ale krakowianka otworzyła wynik spotkania po swojej stronie gemem wygranym do 30.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska - Caroline Garcia *0:1 - Już w gemie otwarcia Garcia pokazała, że nie ma zamiaru kalkulować i będzie stawiać na ofensywę. Nasza tenisistka musi uważać na serwis i znakomity forhend rywalki, którym zamknęła pierwszego gema.
            Skomentuj 3
            Zaczynamy od serwisu francuskiej kwalifikantki!
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska i Caroline Garcia po raz pierwszy w karierze zmierzą się ze sobą. Na lepszą z tej pary w półfinale czeka już Maria Szarapowa, która w ćwierćfinale pokonała Na Li.
            Skomentuj 0
            Tenisistki są już na korcie im. Arantxy Sanchez-Vicario, trwa rozgrzewka.
            Skomentuj 0
            Agnieszka Radwańska za kilka chwil rozpocznie bój o drugi w karierze półfinał turnieju WTA w Madrycie. Przeciwniczką Polki będzie utalentowana Francuzka Caroline Garcia, która w obecnym sezonie jeszcze nie przegrała meczu na ceglanej mączce.
            Skomentuj 0
            Od godz. 16:30 zapraszamy na relację na żywo z meczu ćwierćfinałowego turnieju WTA Premier Mandatory rozgrywanego w Madrycie pomiędzy Agnieszką Radwańską a Caroline Garcią.