Tokio 2020. Cztery medale i horror siatkarzy. Tak Polacy radzili sobie we wtorek

Aż cztery medale wywalczyli reprezentanci Polski podczas wtorkowej rywalizacji. Największy sukces odniosła Anita Włodarczyk, która zwyciężyła w rzucie młotem. Na ćwierćfinale udział w turnieju siatkarzy zakończyli podopieczni Vitala Heynena.

Mateusz Kozanecki
Mateusz Kozanecki

Kajakarki z medalem!

Wtorek rozpoczął się dla Polski kapitalnie. Karolina Naja i Anna Puławska wywalczyły srebro w wyścigu na 500 metrów kajakarek. Do samego końca próbowały gonić Nowozelandki, ale ostatecznie się to nie udało. WIĘCEJ TUTAJ.

Czwarta w finale na 200 metrów była z kolei Marta Walczykiewicz. Początkowo na tablicy wyników pokazano, że Polka ma brąz, ale następnie dokonano korekty. WIĘCEJ TUTAJ.

Na siódmym miejscu rywalizację na dystansie 1000 metrów ukończyli kanadyjkarze Wiktor Głazunow i Tomasz Barniak. WIĘCEJ TUTAJ.

Ile medali Polacy zdobędą na igrzyskach?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Polub SportoweFakty na Facebooku
WP SportoweFakty
Zgłoś błąd
Komentarze (3)
 • Pukaczuk Zgłoś komentarz
  A zanosiło się na wielką kompromitację w klasyfikacji medalowej. Ale i tak jest słabo.
  • Grieg Zgłoś komentarz
   To teraz głównie lekkoatletyka może uratować nasz honor (Fajdek, Nowicki, Andrejczyk, Dobek, Aniołki Matusińskiego, może jeszcze Krukowski i Lewandowski). Dodatkowo niech jutro Skrzypulec
   Czytaj całość
   i Ogar obronią przewagę w wyścigu finałowym, do tego jeszcze drugi błysk w zapasach (Gadżijew luz Zasina) i może we wspinaczce (Mirosław) i mimo wszystko pobijemy wynik z Rio.
   • Pilar77 Zgłoś komentarz
    Brawo...ale Holandia 20 medali ...Polska 4.....Stan sportu ...jest wynikiem stan panstwa ....